Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a jóélet okozhat ilyet,...

Mi a jóélet okozhat ilyet, hogy az előváladékban ilyen fura kissé szürke színű gennyes szar van, a sperma az normális, fehér színű?

Figyelt kérdés

csak mert antibiotikumot már szedtem jórégen ,a gennyes vizeletemre, azt hittem elmulasztotta, de néhanapján mindig visszatér és kb azóta kezdődött el az a gennyes előváladék is...


nem tudom ezt hogy lennék képes elmondani a dokinak, ha ezzel kéne hozzá fordulnom..


itt győrbe kb mindent úgy kell az orvosokból kihúzni semmit sem mondanak el


18f



2012. ápr. 23. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan helyre menj ahol végeznek spermából tenyésztést és megnézik milyen kórokozó van benne!

Sajnos címet nem tudok adni csak Budapestit ha kéred.

2012. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hali!


Akkor most nyugodj meg, végy nagy levegőt, és mondd el légy szíves közért7őbben, h. mi bajod is van neked most tulajdonképpen?


Üdv: EE

2012. ápr. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szóval már nem egyszer tapasztaltam azt hogy az előváladékomban, ilyen fura fehérnél sötétebb, enyhén szürke lé folyik ki a farkamból, tehát nem az a nyúlékony átlátszó cucc..

ha csak egyszer lett volna nem aggasztana, de már többször fordult elő, és nem értem mi ez


(annyit tennék hozzá hogy a vizeletem színe már nyár óta elég érdekesen változik, kb pár hónapja a doki kiderítette hogy vesekövem miatt lehet(bár azóta gennyet is láttam benne, amire persze azt mondta hogy "jóvan fiam csak képzelődtél")...most éppen a héten voltam zúzáson a bal vesémben, meg jövőhéten megyek a jobb vesémben lévő kő miatt is, a prosztatámban lévőt meg azt mondja , az ott marad)

2012. ápr. 24. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Ki az orvosod Győrben?


EE

2012. ápr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

most legutóbb a koór sándornál voltam..

ez miért fontos?

2012. ápr. 24. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem minden orvos veszi/kezeli egyformán fontosnak a beteg problémáit, és nem is mindegyik egyformán alapos.


"most legutóbb" -- állítod.

"mindent úgy kell az orvosokból kihúzni semmit sem mondanak el" -- többes számot használsz.

_ Hány orvosnál jártál te ezzel a problémáddal, és mióta áll ez fönn?

_ Milyen vizsgálatokat végeztek már el eddig rajtad?

_ Színe okés. Szaga, állaga mennyit változott az eredeti, normál állapothoz képest, hogy érzed?


Üdv: EE

2012. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nyáron kezdődött ez a gennyes/véres hugyozás azzal fordultam először dokihoz, de mindig ott akadt meg a dolog hogy pisimintát adtam aztán "majd küldjük az eredményt" ...kb ez volt olyan 3 orvossal, háziorvos legelőször antibiotikumot írt fel, 3-4 napig szedtem (kb aug-ba volt ez)...egy ideig elmúlt aztán megin előjött másodszorra ugyanúgy felírt antibiotikumot, de akkor már másfél hétig szedtem, az mégtovább kiirtotta de kb pár hónap után megin azt vedtem észre egyszer hugyozásnál, hogy ilyen körtelé szerű lét huggyozok, ami nem csak vér hanem genny is vagy vmi hasonló:\...mondom nanee már megin(ez volt kb november körül)


és azóta még voltam pár orvosnál mire januárba vesekövet állapított meg nálam, amire felírt gyógyszer sajna nem gyógyított meg, ezért most egy hete voltam zúzáson, de még itt sem jött ki semmi porszem vagy ködarab belőlem

és most itt vagyok,

és ezzel párhuzamosan, ha nem is nyár óta de olyan október fele néha láttam hogy az előváladékomba is van ilyen fura állagú valami..


-volt vizeletminta/ ondó minta bár akkor azt még csak a gennyes vizelés miatt, szal nem tom abból mit vizsgáltak

-utlrahang amiről először semmit sem állapítottak meg majd januárba ujjab ultrahangom sikerült megállapítani a köveket

meg még volt egy kb december körül egy röntgenem ami szintén teljesen negatív lett


a hugyom az néha jóval erősebb szagú, meg sokszor barnás, pirosas, meg ahogy írtam van hogy ilyen túrós,körtelé állagú

ez az előváladékdolog már csak hab a tortán:\

2012. ápr. 26. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!