Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aki nem tud fürdőkádban...

Aki nem tud fürdőkádban fürdeni, mert csak zuhanytálca van otthon, az hogyan próbálja meg tágítani a fitymáját, fékjét és mivel kenegesse be utána?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 29. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Hogymi?
2012. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Fazékba, vájdlingba. Libazsírral.
2012. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2012. ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szűkületem és rövid fékem van. F/23
2012. ápr. 29. 17:26
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem lehetne petyhüdt állapotban (is) tágítani? Pl. nem vásárolható direkt erre alkalmas tágító-eszköz?
2012. ápr. 29. 17:31
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Nyomass a fitymád alá fültágítót és folyamatosan növeld. jobb tippem nincs :D
2012. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Jajj de értelmes hozzászólók.. ku.r.vaviccesek vagytok.... amihez nem értetek ahoz ne irjatok szánalmasak. magatokat égetitek itt.

Kérdező: Hát erre a legalkalmasabb a kád :|

2012. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vicces szerintem se.A lényeg hogy ha rövid a féked azt csak orvos tudja megoldani,azzal urologushoz kellene menned.Az enyhe szükületnél viszont merev állapotban kell a fitymát hátrahúzkodni tisztálkodás után többször és hetek alatt lehet tapasztalni hogy könnyebben tudod hátrahúzni,esetleg kevésbbé fáj,feszül a fityma ilyenkor.De ha pár hét alatt sem érzel javulást akkor urologus mindenképp mivel már 23 éves vagy nem tudom a húzogatos módszer beválik e.

Jobb lenne orvosi segítséget kérned.

2012. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Mindenképpen orvosnak ezt látnia kellene! A féket szimplán bevágják és meghosszabbodik, a fitymás dolog meg nagyon nem higénikus így. Nemrég voltam orvosnál fertőzés miatt, soha nem mertem eddig elmenni, mostmár bármi bajom van nyugodtan megyek. Nem olyan nagy dolog mint hittem, igaz alaposan összementem vizsgálatra, minden bajom volt:)

Te se kísérletezz, azóta nem tudom elképzelni mi lenne már velem.

2012. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ISTENEM! Ezt gyorsan verd ki a fejedből. 23 éves vagy! Ha 20 évvel hamarabb kezded el, akkor biztosan tágult volna, de most már NEM FOG!


Menj el vele urológiára, és az orvos tájékoztat a továbbiakról. Ennyi.

2012. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!