Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymagyulladás lenne?

Fitymagyulladás lenne?

Figyelt kérdés

Még 14 éves vagyok, hamarosan 15 éves leszek és szűz vagyok.

Már régen volt egy fityma szűkületem (azt orvos már kezelte és már nincs) igazából nem látszik semmi a fitymámon, de ha merev állapotban van akkor kb. a fityma feléig tudom lehúzni a bőrt, azután már elég nehéz, és ekkor merev állapotban kicsit vörösebb lesz. Ha nincs merev állapotban, akkor ugyanúgy normálisan letudom húzni a bőrt, és akkor nem piros, viszont fáj ha hozzáérek. Ez fitymagyulladás lenne? És pár nap alatt ,hogyan lehetne kezelni? Betadine krém/oldat jó rá?



2012. máj. 6. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szűk a fitymád, majd idővel kitágul. Pl merev állapotban hátrahúzod és hozzászoktatod.
2012. máj. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hali!


Előszöris... tudni szeretném,...

_ Miféle beavatkozást végzett az orvos rajtad, és azt hány éves korban!? (Beavatkozás neve...)

_ Idézlek...

"Már régen volt egy fityma szűkületem (azt orvos már kezelte és már nincs) igazából nem látszik semmi a fitymámon, de ha merev állapotban van akkor kb. a fityma feléig tudom lehúzni a bőrt, azután már elég nehéz, és ekkor merev állapotban kicsit vörösebb lesz."

___ Ha már nincs fitymaszűkületed akkor mit gondolsz!? Vajon most miért nem megy hátra az a fityma és miért gyullad6?

___ Mióta lépett fel ez a probléma?

_ A fékeddel mi a helyzet? Nem tartod rövidnek?


Várom válaszaidat.

Üdv: EE

2012. máj. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem teljesen fitymaszűkület volt, azt kiskoromban megoldottam magamnak, amit az orvos csinált akkor a fitymám egyik oldalán le volt tapadva a bőr, és azt kellett neki lehúzni, valami kenőcs fájdalom csillapítót kaptam, és csak simán lehúzta. A féket csak egy picit tartom rövidnek, amúgy mindig letudom húzni teljesen, csak merev állapotban lesz picit pirosabb és akkor csak félig tudom lehúzni, azután elég nehezen.
2012. máj. 6. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:

ez bizony fitymaszűkület lesz... menj el urológushoz, meséld el neki is.


első válaszolóra semmiképp se hallgass!!! 15 évesen már nem "tágul" az sehová.

kb 4-5 éves korig csinálják azt, amit te is írtál, hogy csináltak veled. az csak inkább ilyen "átmeneti" megoldás.


ez 100%, hogy enyhe fitymaszűkület. nekem is ez volt... el kell fáradni az orvoshoz, és ő majd elmondja, hogy mik lesznek a továbbiakban.

2012. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!