Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azt hallottam, hogy a kávé...

Azt hallottam, hogy a kávé massza segít az arcszőrzet növekedésben. Milyen kávé vagy instant? Alkalmazni, hogy kell?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

DDDD :) ez az év vicce! Kávémassza=arcszőrzet


De komolyan te ezt elhiszed!?

2012. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jó az instant. ha benedvesíted az arcod, majd beszórod kávéörleménnyel, borosdád már is van, ha összefüggőbb arcszőrzet kell, akkor javaslom a cukros vizet, vagy tartósabb hatás elérése végett a technokol rapid-ot :)
2012. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem te a nutellára gondolsz xD
2012. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egy újabb humor harold aki szeretné magát facebookon viszontlátni.... remek, UNCSI
2012. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Először kend be az arcod ragasztóval, azután mehet rá a kávézacc, ha sötét szőrzetet szeretnél. 3 in 1 kávéval kend be az arcod, ha kicsit őszes szőrzetet akarsz, és 2 in 1-gyel, ha vörösest. Olyan lesz, mint az eredeti:)
2012. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sírok a kommenteken! :D :D :D

Ha nekem szólt a kérdés, akkor NEM, NEM szeretnék a facebooknon találni magam. :D

"Egy véletlen kérdés" nyomogattam amikor egy kérdésre ilyen kávés válasz érkezett.

Azért kérdeztem, mert érdekelt, hogy van-e ilyen.

Amúgy nincs szükségem ilyenekre, mert sajnos 2 naponta kell borotválkoznom. :(


Még1× minden elismerésem a frappáns válaszokra! :D

2012. máj. 22. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!