Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma problémák, már teljesen...

Fityma problémák, már teljesen kiborultam. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
2 éve van szexuális életem, eddig semmi baj volt míg nem pár hónappal ezelőtt beleszakadt a fitymafékembe egy kicsit. Pihentettem, majd a következő alkalommal jobban szakadt már és fájt, ezért elmentem az urológiára, átvágták, már lassan helyre is jön. Viszont most meg szűkület problémám keletkezett valahonnan, ami eddig nem volt. Egy párszor előfordult h kézzel történő kielégítés után bepirosodott a bőr és ha húztam akkor feszült picit, de 1-2 nap után ezt kipihente. Most viszont olyan szinten feszül és fáj mikor húzom fel, hogy nem tudom elviselni a fájdalmat. Ráadásul a műtött fékem ugyanúgy húzza szerintem a beleszakadt részt mint előtte. Összeomlottam. 3 hete semmi szex, már azt sem bírom, és akkor most itt sorakoznak a problémák. Teljesen berezeltem a körülmetélés gondolatától is, mert most pont klappol minden szex terén, az, hogy meddig bírom stb. Ráadásul van egy kis idegességem a merevedésemmel kapcsolatban is, bár ez csak szerintem van és barátnőm szerint nincs, ezért félek ha metélni kell, az érzékenységét elveszti akkor pár év múlva már nem lesz erekcióm sem. Hogy rakjam helyre magam ezek után? :(
2012. máj. 31. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az első és nem is az utolsó akinek ilyen problémája van.

Menj vissza az orvoshoz.

Minél előbb elmész, annál hamarabb gyógyul meg.

A barátnőd biztos megvárja türelmesen amíg rendbe jössz.

2012. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljes mertekben egyetertek az elozovel megy visza a dokihoz ha esetleg metelest javasol atol se felj . A tesomnak is ugyan ez a problemaja
2012. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el akár egy másik orvoshoz,csak durva fityma szükültnél kell metélni igazából,kérdezz rá milyen megoldásokat tudna javasolni.
2012. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell félni a körülmetéléstől. A fitymaszűkület valójában a körülmetéléssel oldható meg teljesen. Manj vissza az orvoshoz, magától nem fog sajnos helyrejönni. Bátorság!
2012. jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali!


"Hogy rakjam helyre magam ezek után? :("

_ Én jelenleg most csak erre a kérdésedre kívánok reagálni.


Az elkeseredett ember a legkiszolgáltatottabb. Könnyű befolyásolni bármerre is, elvesztette magabiztosságát, önbizalmát, a lába alól a talajt. Nem tudja merre, kétségbe van esve. Biztos útmutatásra vágyik, de nem tudja kinek higgyen, merre menjen,... ráadásul ott van még a félelme is, amely tudatlanságából, feltételezéseiből fakad.


Te is ilyen vagy,... ugye? :-s



Én elsőre azt mondanám, hogy gyere, beszélgessünk. Beszélgessünk erről, aggályaidról, félelmeidről. Nem áll szándékomban semerre sem befolyásolni, sem rávenni semmire. Azt majd te eldöntöd, mit szeretnél. Rendben? :-)


˙

Írj nekem egy >>privit, s adj meg benne egy SkyPE/MSN-címet. Felveszlek, és este egyet beszélgetünk mindenről, ami téged most feszélyez. Tudok segíteni tanáccsal is, aztán majd döntesz, ha úgy érzed megérett benned az irány, amerre úgy érzed, menned kell. Rendben? :-)

Am. hány éves vagy?


Nah, FEL A FEJJEL! ;-D


˙

Üdv: EE

2012. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!