Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem élvezek el, mit tegyek?

Nem élvezek el, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok,van egy nagy problémám semilyen helyzetben nem tudok elélvezni.A fitymám megfelelően hátrahúzódik és a heréimmel sincs semmi gond ( azt onnan tudom,hogy lehet ciki de már álmomban élveztem él és nem a legjobb érzés reggel úgy ébredni :S ).Eddig nem tulságosan izgatott a dolog mert azt hittem,hogy majd rendbejön de olvastam,hogy 16éves korban már kellene mennyen a dolog.Vagy csak lassan élvezek el? egyszer kiprobáltam 30percen át próbáltam elélvezni de semmi.Bármire gondolok bármit teszek sikertelen.Ha valkinek van hasonló panasza és kezeli,vagy volt az léci irjon,hogy mit tett ellene és mivált be.KÖNYÖRGÖM HELP!!!

#Nem élvezek el #hogyan élvezzek el? #miért nem élvezek el?
2012. jún. 13. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is ne parázz, muszájból, parancsra nem fog menni!

Mennyire izgulsz fel? Neked kell tudni, hogy mi izgat fel a legjobban! Szépen lassan tapasztald ki magadon és hagy időt magadnak megismerni a tested.

Figyeld a tested jelzéseit és hallgass rájuk!

TÜRELEM!

Próbálkoztál már segédeszközökkel?

2012. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam :D de milyen segédeszköz segithetne?
2012. jún. 19. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!