Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki segítenee?

Valaki segítenee?

Figyelt kérdés

Fehér kis pattanásszerű dolgok vannak a péniszemen, ha kinyomom folyik belőle ilyen fehér dolog.. és már nagyon szégyenlem!! :(( (szűz vagyok)

15/F



2012. jún. 14. 17:46
 1/5 anonim válasza:
Ez pattanás, valóban. Majd elmúlik. Egyél élesztőt, az elmúlasztja a pattanásokat. Miért szégyelled? 15 vagy. Én ennyi idősen nem csajoztam, hanem bicikliztem a haverokkal.
2012. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el a védőnőhöz! Legalább lesz valaki, aki megfogja.
2012. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pattanás,serdülsz. Nincs vele semmi baj,én 18 vagyok és van,hogy néha egy kicsi kijön farkamon vagy az arcomon.
2012. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy segítenek! Valakik... Mondjuk az orvosok?! Tudod ezt a fajt azért találták ki az őskorbeli tudósok, hogy az emberek rigolyáit kezeljék, gyógyítsák, és elpusztítsák a földet, igaz utóbbit csak közvetett módon... ;)
2012. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok a sok értelmi fogyatékosnak, akik nem tudtak választ adni, a többieknek köszönöm, megnyugodtam.. :))

Ez az élesztős dolog tényleg beválik?...

2012. jún. 14. 17:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!