Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14/F Középsuliba megyek . A...

14/F Középsuliba megyek . A mai fiuk (kb 14-15 évesek) borotválják e magukat?

Figyelt kérdés
Hónalj , mellkas , has

2012. jún. 19. 22:30
1 2
 1/14 anonim válasza:

Hát attól függ mennyire szörös az illető :)

de ha szeretnéd is inkább a gyantáztatást ajánlom

2012. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szeretek szőrös lenni csak nem tudom hogy a 14-15 éves fiuk már szőrösek e. És hogy mit szólnak hozzá ha csak én lennék az
2012. jún. 19. 22:40
 3/14 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem a hónaljban higiéniailag jobb, ha nincs szőr. Kevésbé leszel büdös. A lányoknak se tetszik, legalábbis nekem nem.

A mellkason, hason kifejezetten tetszik, az a férfiasság jele. Csak a b-uziknak csupasz a mellkasuk.

2012. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem leszarják, hogy ki hol mennyire szőrös. Hacsak nem buzultok az öltözőbe.

24L

2012. jún. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én biztos nem b*uzulok :)
2012. jún. 19. 22:53
 6/14 anonim válasza:
A hónalj tényleg jobb ha nem dzsungel. Mellkason és hason hagyhatod, férfias.
2012. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán borotválják,mert nem is nagyon szőrösek még.Én sajnos az vagyok és állandóan cikiztek miatta,úgyhogy én borotválom.
2012. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hónalj 2-3 havonta. Ha megyek víz közelébe nyáron leborotválom. Mellkasom csak mellbimbók körül szőrős. Azt borotválom 1-2 havonta. Dáko-köldök között csak ha olyan kedvem van. Hónaljt szerintem suli előtt szedd le. Majd alakul tesi öltözőbe, hogy lesz-e folytatása. De egy szinten tartás nem árt. És valami kencével kend 1-2 napig. Arc szőrzetet is irtsad, mert nincs rosszabb annál mint egy korunkbelin a bajusz. Dákónál mehet ollóval is ha ügyes vagy. Ha nagyon merész vagy borotva. Azért azt is szinten kell tartani, ha hasonlítasz rám.

15/F

2012. jún. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A harmadik válaszolónak csak gratulálni tudok. Nyilván akinek nem nő szőr a mellkasán az bzi.... MINDFUCK!


Szerintem nem gáz, ha szőrös a mellkasod/hasad, mondjuk ez nagyban függ attól, hogy mennyire. Egy kép csatolásával sokkal egyszerűbben nyilatkoznánk.

Hónalj abszolút mehet csupaszra.

Én a hasamat akkor szoktam borotválni, ha a farkamat borotválom, szerintem krva hülyén néz ki, hogy a farkad fölött csupasz, aztán jön egy szőrcsík.. De te tudod. :D

21/F

2012. jún. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
MIndenki másképp fejlődik,más ütemben,vannak 14-15 évesek akik még fejlettlenek,esetleg alíg szőrősek.Ha szőrős szeretsz lenni,nem is baj,jobb mint a tök csupasznak lenni,ami már rég nem divat,akkor ne kövess másokat,ne utánozz másokat,akkor vállald azt.Ha a nagy melegben viszont zavarna mert túl dús lenne valahol a szőrzeted akkor is elég ha csak rövidebbre vágod.De 14-15 éveseknél a has,mellkas még nem szokott nagyon szőrős lenni,inkább sokaknál még elég csupasz.
2012. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!