Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vajon mi bajom lehet?

Vajon mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
sex utan apro piros pontok jelenek meg a himveszom "fejen" ugy 2 3 pontocska egy ido utan elhalvanyodnak de mire szerintem elmulnanak addigra megint sexelunk a baratnomel es megint kijonek mar egyszer feltetem ezt a kerdest de nem nagyon kaptam jo valaszokat csak egy hasznalhatot hogy"TEJSAVAS váladéktól olyan.Nem fertőzés, csak olyan erősségű a tejsav.Na pá" ha valaki esetleg hozatudna szolni kicsit bovebben az jo lenne.koszonom
2009. júl. 6. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy gomba vagy bakteriális fertőzés,amit egymásnak átadogattok.Mindketten menjetek el a nemibeteg gondozóba,vagy legalább a partnered nőgyógyászhoz,s mindketten kezelést kell kapnotok.Tovább fertőződhet,a nőknél veszélyes,mert fentebb vihetitek szeretkezéssel a fertőzést,s komoly szövődmény lehet.Irány az orvos!
2009. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de mindig hasznalunk gumit:O inkabb az erosebb surlodastol jon ki furdes kozben is;;) es meg csak 18 vagyok nem szivesen jarkalok orvosokhoz:S kerlek irjatok meg
2009. júl. 6. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen dologgal egyáltalán nem ciki orvoshoz menni. Teljesen "természetes" dolog, csak senki nem szeret róla beszélni. Ha kijössz az urológiáról nem lesz a homlokodva írva, hogy "NEMI BETEG VAGYOK". Senkinek nem kell tudnia róla, csak neked és a barátnődnek.
2009. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!