Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 1 hete csípett a péniszem...

Bbgg kérdése:

1 hete csípett a péniszem vizelés közben, erre vettem urzinol gyógyszert. A csípő fájdalmas vizelés elmúlott, viszont fehér ill sárgás színű váladék folyik a péniszemből 2napja. Meddig lehet várni illetve mi segítene rajta? Vagy esetleg elmúlik majd?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Meddig lehet várni vele? Hát tőlem addig vársz, amíg akarsz, de én a helyedben elmennék orvoshoz vele!Gondolom vmi fertőzésed lehet,de se én, se Te nem tudod magadnak mindig megállapítani, hogy mi bajod és lehet, hogy az általad jónak hitt gyógyszer nagyobb bajt okoz, mint amilyen bajod alapból volt. Elhiszem, hogy kellemetlen elmenni az orvoshoz és ilyen intim témáról beszélni meg előkapni a péniszed, de ilyenkor nem lehet vacilálni nagyon. Gondolj bele, mi nők sokszor kényszerülünk elmenni a dokihoz és megyünk is, mert nekünk fontos az egészségünk. Ne állj be azoknak a férfiaknak a sorába, aki inkább szenved, minthogy át kelljen élnie pár kínos percet.

22/N

2012. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!