Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem soká herevisszér-tágulatta...

Nem soká herevisszér-tágulattal műtétem lesz. Hosszú lesz a műtét, fájni fog? És a műtét után 2-3 héttel lehet strandolni? Vannak a műtétnek következményei?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
ezek olyan dolgok, amiket jobb lenne ha az urológusodtól kérdeznéd meg, de mivel nekem is volt ezért leírom: nem fog fájni, mivel altatásban csinálják, utána kapsz 1-2 zacskó infúziót mire felébredsz, teljesen jól leszel, leszámítva hogy 3 helyen vágják fel a hasadat, tehát hasizmot elfelejtheted pár napig, nekem ez volt a leggázabb benne, hogy 2 napig kb felülni is csak a kezeimmel tudtam, de utána tényleg pár nap alatt teljesen visszaerősödött. Egyébként délelőtt csinálták a műtétet, hosszú alvás, este vacsora, alvás, másnap reggel mehettem haza, saját lábon. A strandolásra már nem emlékszem, ezt mindenképp az orvostól krédezd.
2009. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) És várom a továbbiakat. Főleg olyanoktól akiknek volt ilyen műtétjük.
2009. júl. 7. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem még 1991-ben csinálták, akkor még hosszabb fajamat volt, mint azt az első hozzászóló leírta.

Nálam egy hét korházi lábadozás volt.

Reggel műtét, délután ébredeztem, majd két nepig pócolni kellett a zacsit, felkelni tilos!.

Egy hét után is kellemetlen volt a menés.

Egy vágásom van lágyékban.

Amúgy nem vészes, nem kell félned.

Csak azon imátkozz, hogy sikerüljön, mert egy barátom igen megszenvedett vele.

Balfék volt a doki, és bizony ma ott tart, hogy 50%-ot adtak neki, hogy útódja lehet.

Nem kedvteleníteni akarlak, csak mondtam, hogy vannak kockázatok.

2009. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mostanában ez már Rutin műtét.Semmi baj nem lesz,másnap vagy még aznap is mehetsz haza,csak sportolni nem lehet pár hétig:)
2009. júl. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy a sportolást hanyagolni kell. Köszönöm a válaszokat! Szívesen fogadok egyéb információkat még!!
2009. júl. 10. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!