Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfival kapcsolatos kérdésem...

Férfival kapcsolatos kérdésem van! A férjem nemi szerve nagyon száraz és ettől kirepedezik! Mitől van? Van valami jó tanács? Kezelés? Vagy menjünk dokihoz?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nő vagyok, de nem lehet valami ekcéma vagy bőrbetegség, gomba féle? Szerintem menjetek orvoshoz mert így nem tudjuk kitalálni melyik krém lenne rá jó vagy micsoda.

Ha elmentek gyorsan megoldódik a probléma, és kellemesebb érzés lesz a férjednek is.

2009. júl. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer az én férjem is volt így, de neki attól, hogy tusfürdőt váltott. Érzékeny a bőre. Viszont az előttem szólónak is igaza lehet. Ha régóta száraz, és ugyanazzal fürdik, mint eddig, akkor menjen el dokihoz szerintem is.
2009. júl. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes megmutatni urológusnak, illetve bőrgyógyásznak. Lehet, hogy csak a tusfürdő. A berepedező fityma veszélyes, mert lehet belőle szűkület, s akkor metélni kell.
2009. júl. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2009. júl. 8. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézessétek meg a cukrát is! Az én féárjemnek így derült ki, hogy cukorbeteg.
2009. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké,köszi!
2009. júl. 8. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!