Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hónaljamat borotváljam,...

A hónaljamat borotváljam, vagy epiláljam? 14/F

Figyelt kérdés

sokszor hallani h jobb az epilálás.... mért?

ja és azt szeretném, hogy minnél később nőjjön vissza, és kevésbé károsodjon a bőröm...



#szőr #borotva #epilátor #hónalj #epilálás boritválás
2012. jún. 27. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát ha azt akarod hogy minél később kellemetlenkedjen ott újra akkor epiláld. Bár az epilálás olyan ura nekem fiúknál.


Bár arra készülj fel hogy ennél a módnál az elején igencsak be tud gyulladni a bőr és a szőrtüszők.

2012. jún. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
* olyan fura :)
2012. jún. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hosszú távon szebb az epilált, nekem a majdnem mindennapi borotválástól olyan csúnya a bőröm :(
2012. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy 14 évesen miért akarsz csecsemőnek kinézni mikor ebben a korban azért örülhetnél hogy férfiasodsz. Szerintem borotváld le és hagyd hogy azért látszódjon hogy neked az is van. Férfiaknál szerintem nem indokolt a teljes csupaszság csak azért mert az utóbbi években akkora divat lett hogy mindennek kopasznak kell lennie.


Épp a minap olvastam hogy a szőr kezd visszajönni a divatba. :)

2012. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Le is nyírhatod géppel. Csak ehhez kell gép.

Nekem van ilyen, ezzel szoktam 2 mm-esre nyírni. Lehetne egy mm-esre is, de még véletlenül sem akarom megvágni magam.

2012. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Borotváld, teszem azt én is már vagy 10 éve, semmi baja a bőrömnek, persze 3-4 naponta kell borotválni de ez nem tart semeddig sem, szóval nincs gond vele.
2012. jún. 28. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

A hónaljadon ne epillálj! Túl vékony a bőr, kidörzsöli a bőröd valahogy, és iszonyúan fog fájni napokig. Inkább gyantázd, vagy csipeszeld ki. Ha gyantázol, én úgy ajánlom, hogy melegíts fel egy hagyományos izzóhoz értetve hideggyantát (én Opilcát használok), nyisd szét, a mutatóujjaddal nyúlj bele. Fogj néhány szőrszálad mutató és hüvelykujjad közé, és húzd ki, de a másik kezeddel feszítsd a bőrt. Ha már elég szőr összegyűlt, le tudod venni, és új adagot melegítve folytatni. Ha kész, a maradék gyanta lejön olajjal.

De legjobb lenne első alkalommal kozmetikussal csináltatni.

Mondjuk nekem a szőrös hónaljú fiúk jobban tetszenek, de ez egyéni ízlés dolga :)

2012. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

vagy hagyd szőrösen


legalább nem néznek serdületlen kisfiúnak


de ha leszeded a hónaljszőrödet, akkor a p*csöd körül is, így biztos jobban tetszel majd a papbácsinak, mert kb. őt fogja érdekelni, szőrös vagy e vagy sem

2012. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Egyértelmű, hogy epiláld!

Sokkal jobban fog kinézni epilálva, és sokkal később is fog visszanőni. Én évek óta epilálom, de nem csak ott. Bolond lennék visszatérni a borotvára.

28F

2012. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha úgy hagynád?
2012. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!