Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A szexszomnia ilyen fiatalon...

A szexszomnia ilyen fiatalon is kialakulhat?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok és mostanában minden reggel arra kelek, hogy nedves alattam a lepedőm.

Tudom, hogy ez ilyen korban még normális is lenne, a nedves álmok miatt, de ma reggel apám ébresztett és azt mondta, hogy hát az ágyat dugtam. :S

A szexszomniáról egyébként neten olvastam a webbeteg című honalapon. A googlben találtam arra a keresési kulcsszóra hogy "szexszomnia".

Leírtak mindent csak azt nem, hogy ezt átélhetem e egyedül is meg ilyen fiatalon is.


2009. júl. 9. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Ugyan, ne idétlenkedj már! Méghogy szexszomnia... Olyat álmodtál és kész. Én is szoktam olyat álmodni, hogy szexelek, sőt orgazmusom is van, ez nem szexszomnia. :)

24/L

2009. júl. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Bocsi, kicsit durva leszek, de szerintem ez egy őrültség. Azt nem tagadom, biztos létezik ilyen mi a fene... sz... szexszomnia. Ennyi erővel én is ilyen vagyok, voltam [nekem is volt hasonló élményem kb. 3 hónapja]. - Túl sok hülye kifejezéssel etetnek minket, na, szerintem.


Ne skatulyázd be magad, lazíts!

Az is lehet, kissé felpörget a téma meg élénk a fantáziád. Olvass valamit, gyökeresen másról szólót, lefekvés előtt, és ne feszengj miatta.


[Én beszélni szoktam álmomban hangosan, ami kifejezetten cinkes, főleg, ha szexről álmodok, és egy szobában alszom a fiatalabb tesómmal.]

Ha folyamatosan észleled, mondjuk 1-2 hónapon át, akkor esetleg, de pár alkalom szerintem nem katasztrófa. Ha nagyon zavar és a családodat is, akkor valahogy esetleg elmehetsz pszichológushoz. Hmm.

2009. júl. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ja azt elfelejtettem írni, hogy előtte a tv-ben is hallottam róla.

Egyébként az normális, hogy ha olyat álmodok akkor mozgatom a csípőm, hogy a fütykösöm hozzá dörzsölődjön az ágyhoz, de eközben én alszom?

2009. júl. 9. 08:40
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem voltál durva, sőt köszi hogy megnyugtattál.

Mondjuk apámmal még így is úgyis lesz egy kellemetlen beszélgetésem, tuti hogy fel akar majd világosítani, meg minden. :S

2009. júl. 9. 09:07
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ez tök normális dolog, ezen mindenki átesik. Nincs semmi betegséged, egyszerűen csak serdülsz. Azt hiszed, hogy másoknál ez különbül történik? Dehogy. Nyugi, egészséges vagy, és a 12-13 év az pont az az időszak, amikor ezeknek a dolgoknak meg kell történnie.
2009. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

abszolút normális

nem szoktál recskázni? ha napi rendszereséggel csinálod, nem lesznek éjszakai nedves álmaid, max nagyon ritkán

2009. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

elolvastam mi a szexszomia


hát.. nagy baromság

a kezelése meg: antidepresszáns

gondolom ezt is az amcsik találták ki, lényeg a no sex, és hogy zombit csináljanak belőled


nehogy antidepresszáns-t szedj, mert beteg vagy, egyszerüen álmondban maszturbálsz, ennyi az egész

mindeki csinálja, aki maszturbál ébren eleget

2009. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Velem is történt már ilyen cucc pedig lány vagyok,lényeg az ,hogy ne aggódj!Figyu,ha gondolod megbeszélhetjük privátba!....mondok majd ilyesmi dolgokat..!

12L

2009. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
velem ismegbeszélheted én is lány vagyok de szerintem is lazíts ha nagyon érdekel beszéld meg apukáddal én pl 5 évesen felvilágositottak hogy mi merre hány méter amugy nem kínos ha beszélsz apukáddal amugy az 1 menstruálásmonál én sem mertem eszélni anyuval de utána beszéltem vele és nem ciki
2009. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi bajod nincs. Én is majdnem annyi idős vagyok mint te és szoktam úgy csinálni, és sztem tök jó érzés, csak a végén szóval kicsit olyan lesz az ágynemű tőle. Ha gondolod fölvehetsz msn-en és dumálhatunk mindenféléről.
2009. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!