Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hímvesszőm erekciós állapotb...

A hímvesszőm erekciós állapotba 8-9 cm körül van. Mit tegyek? Részletek lent

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez átlagon aluli, és van is egykét ötletem hogy miért van igyUgye a 2 fő befolyásoló tényező a gének és a tesztoszteron szint.. a fő hibás a tesztoszteron lehet.

Halvány emlékeim vanak róla hogy amikor kicsi voltam akkor afürdés közbe a heréimet erős szorításnak tettem ki,ne kérdezzétek h. miért énse tudom.Szerintem ez okozhatta a bajt.A tesztoszteron szintem valószínűleg nagyon alacsony ezt jol mutatja a viselkedésem, és az egész személyiségem.Ez a része még nemis baj mert ezt hogy "lányos" fiú vagyok elég jol kitudom használi és elég sok lánynak tetszek.Attól félek h. a későbbi időkben a péniszem mérette túl nagy hátrány lesz a szexuális életembe.Esetleg szteroidokkal lehetne segíteni a helyzeten?Tudnátok segíteni?


2009. júl. 10. 16:14
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat, fontos információ 15éves vagyok, és ugye az triviális hogy fiu:)
2009. júl. 10. 16:15
 2/21 anonim válasza:
64%
9 centivel G pontot már eléred, nem hiszem hogy ez akkora probléma hogy szteroidokhoz kéne nyúlnod. Abból sokkal több bajod lenne. Mondjuk nem lennék a helyedben...
2009. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
alapjáraton hány cm? mennyire vagy szőrös?
2009. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
15 évesen még nem végleges a péniszed mérete, eszedbe se jusson szteroidokat szedni! Nőni fog még, ne aggódj!
2009. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

"alapjáraton" 3,5 cm ijesztően kicsit de a merevedés ugye elég intenzív több mint a duplájára nőtt meg.A hosszúság mérésénél ugye a "hasfelőli oldalt kell megmérni a rövidebbet,én azt mértem.

Azonban van egy pozitív jel..a szeméremszőrzetem az van de viszont a hónajszőrzetem az utóbbi időben kezdett el megjeleni,szal lehet h. én ilyen késői serdülő vagyok és még most indulnak meg a hormonális változások

2009. júl. 10. 16:43
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
szerintem küldj egy képet - mások is megteték már -, mert szerintem nem jól mértél. valamit elronthattál. töltsd fel, majd bejelölöm, mettől meddig mérd - komolyan!
2009. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Te magad mekkora vagy? Gyanús, hogy ez még a kölyökméreted, nem a végleges.
2009. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Késői pubertás lehet az oka, de a legbiztosabbat egy erre szakosodott orvos tud csak mondani. Nem tudom milyen kapcsolatban vagy a szüleiddel, de jó lenne ha tudnál erről velük beszélni. Amit a fürdésről írtál annak semmi köze ehhez. Hormonális oka is lehet, de én mint laikus találgatok csak. Mindenképpen utána kellene járni szakember segítségével és eszedbe ne jusson szteroidokat szedni.
2009. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

[link]


magas 184 cm,és olyan soványkás

A szüleimmel nemnagyon szoktam ilyenekről beszélgetni meg egyébkéntse nagyon, ninc semmi bajom velük csak egyszerüen ilyen kapcsolat van köztünk.

De ezzel egy orvos mit tudna kezdeni?Péniszhosszabízás NEM lehetséges amit mondtam már hogy ez tünt az egyetlen lehetőségnek hogy mivel még a pubertárs korba vagyok a szteroidokban található rengeteg tesztoszteron nem csak az izomtömeget növelné hanem a nemiszervem méretét is, de ennek ugye van egy nagyon nagy hátulütője..impotencia, még ha sikerül is vagy 3-4 centivel fejjeb tornászni nemsoksemmire fogom vele vinni ha ugyfog állni mint a naponhagyott vaj

2009. júl. 10. 17:26
 10/21 anonim ***** válasza:
Hogy mit tudna vele kezdeni? Elsősorban vizsgálatokat végezne, hogy nincs e hormonális oka, amennyiben reális a panaszod. Ha a magasságod ellenére kissé késik a pubertás, akkor csak várni kell. A pakliban benne van az is, hogy semmi bajod, egész egyszerűen alkati dolog, lehet örökölted ezt a méretet. Nem mindenkivel bőkezű a természet és ha kisebb méretekkel áldott meg, akkor sem szabad elkeseredni, minden zsák megtalálja a foltját.
2009. júl. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!