Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az a problémám hogy az utóbbi...

Az a problémám hogy az utóbbi időben alig élvezem a szexet a barátnőmmel. Van hogy alig akar merevedni vagy közben lesz puha. Valaki hasonló helyzetben? Tud megoldást?

Figyelt kérdés
Olyn is előfordul hogy nem tudok elélvezni, végig nagyon koncentrálnom kell. Harmincas vagyok és ezelég ilyesztő.

2012. júl. 25. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
próbáljatok ki más pózt meg közbe ő elégítsen téged kézzel szájjal és akkor újra minden jó lesz
2012. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem szedsz valamilyen gyógyszert,bármit? pl:vérnyomáscsökkentő,nyugtataó.....?
2012. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit és tudtommal egészséges vagyok. Rendszeresen járok orvosi vizsgálatokra.
2012. júl. 26. 09:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsanat, bantas nelkul kerdezem, hogy esetleg mas nokre sem lesz merevedesed? Vagy ugy egyaltalan nincs akkora hatassal a szex?
2012. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van merevedésem csak szex közben ez gyengül. És nem is annyira élvezem a szexet. Vagy legalábbis nem mindig. Más nőkre is felizgulok persze.
2012. júl. 29. 23:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Tetszik még a barátnőd? Nem lehet, hogy ez pusztán pszichikai dolog? Amúgy ajánlom a ginzeg gyökér kapszulát, dm-ben, rossmann-ban lehet kapni. Plusz ha önkielégítesz, hagyd abba. Nekem ezek beváltak.
2012. júl. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*ginzeng
2012. júl. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!
2012. júl. 30. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!