Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszérsérvem van! (az...

Herevisszérsérvem van! (az interneten keresztül azt hiszem! ) Kb1,5 éve, ebből lehet nagyon nagy bajom? 21 éves vok! A herém mintha megereszkedett volna, néha enyhén fás is! (sportotlok, foci, konditerem! ) Mit tegyek? Javaslat? Bevallom félek!

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, kb 1,5 évvel ezelőtt vettem észre, hogy a balherémnél van valami. Utána néztem interneten és abból úgy szűrtem le, hogy herevisszérsérvem van. Fájdalmam nem nagyon volt, és annyira nem is látszott illetve igazából féltem is vele orvoshoz menni (olyan "égőnek" tartottam, tudom ez nagy hiba de kicsit szégyenlős fajta vok! ) Olvastam, hogy később megereszkedhetnek a herék és ez a spermáknak sem tesz jót! Most ott tartok, hogy sztem az én herém is megereszkedett tőle, és néha enyhe fájdalmat is érzek főleg, hogy elkezdtem kondizni! Ebből, hogy ilyen régóta van, lehet valami nagy bajom? Nem vagyok szűz már, de sajna most úgy érzem, hogy ha a szexről van szó egyből a herevisszérsérvem jut eszembe és visszafogott leszek! Félek dokihoz fordulni, de tudom elkellene menni! Javaslat, hogy hova esetleg melyik orvoshoz tudnék vele fordulni? Mit tegyek most?

2012. aug. 28. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyen gondod van, akkor magától nem fog megoldódni. És bizony hosszú távon gondot okozhat majd, mivel a spermiumoknak nem jó.

Szedd össze magad és menj el urológushoz.

2012. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eléggé kevered a dolgokat. Mert vagy heresérved van, vagy here visszered. Ezt a kettőt nem mixeld egymással, mert az teljesen értelmetlen. Ha megkérhetlek, a "vok"-ot se használd.

A herék közül a jobb oldali a férfiaknál általában lejjebb helyezkedik el, ez nem kóros. Ha fájdalmat érzel, el kell ballagni az urológus szakorvoshoz, aki megvizsgál és valószínűleg beutal egy here ultrahang vizsgálatra is, amiből kiderül, hogy a panaszodat a tágult visszerek okozzák-e, esetleg mellékhere gyulladás? Ennek ismeretében kell az orvosnak eldöntenie, hogy kell-e operálni, vagy másképpen kell kezelni.

2012. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es!! A bal van lejjebb, vazze!!
2016. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!