Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szőrtelenítettem és kipattogot...

Szőrtelenítettem és kipattogott a bőröm még először csináltam és rá 2 napra elmúlt addig a két nap alatt ha hozzá ért valami enyhén fájt is meg viszketett mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek 17/F
2012. szept. 6. 22:59
 1/4 anonim válasza:
Allergia. Gyanta vagy borotva? Barátnőmnek mindenféle szőrtelenítés után vörös és gyulladt az egész teste. Szőrtüszőgyulladás is lehet.
2012. szept. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valszeg érzékeny a bőröd. Enyém is az, ha nem ápolom szőrtelenítés után piros pötty lesz minden...


Javaslom a hintőport, mezei testápolót, bőrnyugtató olajokat szőrtelenítés utánra, vagy akár borotválkozás utánra a sima aftershavet. Először csíp, de nem pattog ki.

2012. szept. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi rá egy napra elmúlt és ha következőleg is le borotválom akkor is kifog pattogni most lekezeltem borotválkozásutáni arc szeszel kicsit csípte is ?
2012. szept. 10. 22:35
 4/4 anonim válasza:
az arcodat borotváltad nem?
2012. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!