Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makk szárazsága, repedezettség...

Makk szárazsága, repedezettsége mitől lehet? Légyszíves mielőtt válaszolsz olvasd el v. legalább a csatolt képeket nézd meg.

Figyelt kérdés

A makkom néhány éve elkezdett szárazzá válni és kirepedezni (hosszanti és kereszti barázdák keletkeztek rajta). Először csak a makk pereménél majd idővel kiterjedtebb lett. Ezzel egyidejűleg észrevettem, hogy nincsen szmegma termelődésem (leállt). A kettő szinte biztos, hogy összefügg. Nem vagyok körülmetélve és régebben teljesen sima összefüggő, egészségesen nedves volt. Most olyan mint ált. a körülmetélt férfiaknak szokott lenni mivel nekik nem védi a fityma a makkot.

A kérdésem/kérésem az lenne, hogyha valaki ugyenezzel a problémával küzd v. küzdött és talált rá megoldást az legyen szíves ossza meg. Hogy egyértelmű legyen csatolok képet mely nem az enyémről készült de gyakorlatilag teljesen megegyezik az enyém állapotával.

Kíméljetek meg a menj orvoshoz tanáccsal mert már voltam. Csak vonogatják a vállukat mert szerintük ez nem betegség és nem kell vele semmit tenni.

[link]

[link]



2012. szept. 19. 21:25
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ez se az enyém de hasonlít az állapota.

2012. szept. 19. 22:21
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Láttam megkerestél >>priviben is. Annyit tudok csak ígérni, hogy próbálok segíteni, mert eddig még ilyen problémával nemigen fordultak hozzám.

Annyit mindenekelőtt elmondanék, hogy a makk barázdái már a problémád jelentkezése előtt is megvolt, a makk szárazsága, szikkadtsága csak kiemelte ezeket, ha nincs (nem szmegma, hanem) faggyútermelésed! (A szmegma csak a faggyú, a vizelet és némi bőrhámladék keveréke.)


˙

Így elsőre érdekelne, hogy...

_ Hány éves vagy?

_ Mikor és hogyan, minek kapcsán vetted észre azt, hogy elkezdett kiszáradni a fityma alatt is?

_ Eddig hány dokinál jártál ezzel milyen szakterületről? Ők mit csináltak veled a vállvonogatáson kívül?

_ Vérvizsgálat vagy bármi volt azóta elvégezve? Tenyésztésre küldtél vmiféle mintát? Ha igen mit?


_ Próbálj meg visszaemlékezni, mi történ7ett akkoriban, amikor ez a dolog kialakult! (Hány éves voltál akkor?) Mivel (milyen anyagokkal, betegségekkel...stb.) kerül7tél akkor kapcsolatba!?

_ Barátnőd volt-e akkor? És most?

_ Milyen az önkielégítés és a szex jelenleg így?

_ Eddigi életedben volt-e más nemi betegséged, akár AKKOR? Ha igen, mi?

_ Akkortájt szedtél-e vmire vmiféle gyógyszert, esetleg antibiotikumot? Mit és miért?


˙

Így első körben most ezek a kérdések jutnak eszembe, várom válaszaidat.


Üdv: EE

2012. szept. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noname3579 válasza:
100%
Szia én ma voltam orvosnál nyugi nincs semmi gond kend le sima testábolóval vagy bármi olyannal amibe van kamilla vagy körömvirág esetleg aloevera kivonat :)) ezek mind vény nélkül kaphatóak:)
2013. jan. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
babaolaj is hasznos rá de egyébként sokan mondják hogy a makkszárazság gombás fertőzésre is utalhat...
2014. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olvastam hogy gomba esetén lehet gombakenőcsöt használni.

Most kenjem be Canestennel a makkomat? Nem lesz attól bajom?

2014. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha " csak száraz ",nincs rajta hajszálrepedés?
2019. jún. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!