Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most felfáztam és rengeteget...

Most felfáztam és rengeteget kell járnom pisilni és nem jön ki egyszerre, hanem több kisebb "sugárban" (bocs, nem tudom megfogalmazni jól) és a végén már csak csöpög. Ez elmúlhat, ha kigyógyultam a felfázásból?

Figyelt kérdés

az ingert is gyakran érzem, hogy kell, nem mindig szűnik meg pisilés után

Előtte sem volt az igazi, de most már tényleg elég kellemetlen.

17/F



2012. okt. 10. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
én is mindig felfázok, igyál sokat, nagyon sokat
2012. okt. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

El fog múlni. De fordulj orvoshoz mert magától vagy egyáltalán nem gyógyul vagy csak nagyon nehezen.


Én amikor fel voltam fázva, rengeteget ittam, óránként több pohár teát (nem kívántam, de muszáj volt). Így folyton tudtam pisilni, nemcsak az ingert éreztem. Közben pedig folyamatosan tisztultam ki. Ilyenkor sokszor kell pisilni, hogy ne "pangjon" benned a vizelet. Minél többet iszol annál jobb!

2012. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy kád forró fürdőbe beülhetnél te okos. Most még erre ráfázol akkor ráfázol. Ahányszor kell, annyiszor menj ki, annál hamarabb múlik.
2012. okt. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Mondjuk egy kád forró fürdőbe beülhetnél te okos."


Mielőtt leszólod a kérdezőt szeretném felhívni a figyelmedet, hogy a felfázást baktériumok okozzák és a melegben még gyorsabban szaporodnak., tehát a forró fürdő nem a legjobb megoldás ilyenkor.


A legjobb amit tehetsz, hogy nagyon sokat iszol, mivel az kimossa a vesédből és a húgyutakból a baktériumokat. Ettől rövid időn belül jobban fogod érezni magad, de ez nem jelenti azt, hogy meg is gyógyultál, hiszen baktériumok maradhatnak a szervezetedben és a legelső alkalommal, amikor legyengül a szervezeted ezek újra el fognak szaporodni. Nem ártana elmenni orvoshoz és tenyésztést csináltatni. Ezt követően egy jól megválasztott antibiotikum kúrával teljesen ki lehet irtani a kórokozókat.

Én sem vagyok híve az antibiotikumnak, de amikor nem kezelték rendesen az ilyen felfázásomat, egy hónapon belül háromszor tért vissza.

2012. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1 válaszadó. Mit igyon sokat,talán hideg vizet ?

3 válaszadó. Nincs mindenki olyan helyzetben ,hogy akkora f.

kád legyen otthon,amibe teljesen bele is fér .

4 válasz író . Bizony hogy jót mondott a 3as,mert a jó meleg vízben tartózkodónak a testhőmérséklete is feljebb megy ,és baktériumok nem hogy szaporodnak,hanem elpusztulnak .Nem hideg teát javasolnak,hanem jó forrót,

amit még eltudunk viselni.Valóban át kell mosatni a szervezetet.Egy megfázásos betegnek is azt javasolják,

forró tea,ágyba ,jól betakarózni,kiizzadni,és ekkor a test

hőmérséklete pusztítja el a baktériumokat.

2012. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Már voltam dokinál, adott is valamilyen granulátumot, meg v.milyen antibiotikumot. Remélem teljesen el fog múlni.

2012. okt. 10. 13:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért ne keverjük a baktériumot a vírussal és a gombával sem. Más-más terápia szükséges, de legelőször diagnózis. A tanácsok csak ezután jöhetnek.

Örülök, hogy a kérdező orvoshoz ment. Ha nem múlik el, menjen vissza és kérjen tenyésztést, ahogy írta is már valaki.

2012. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez a tenyésztés mit jelent?
2012. okt. 13. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!