Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok, az normális hogy 19...

Srácok, az normális hogy 19 éves fiú vagyok, és akármiféle ételt elfogyasztok, utána tuti hogy szúr, illetve fáj a hasam?! Nemtudtok tippet adni ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pocak rosszalkodik..
2012. okt. 22. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:

a villát nem kell lenyelni....



amúgy:


gasztroenterológiai szakrendelés

2012. okt. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy többször eszel keveset. Ha sokat eszek egyszerre, nekem is szúró fájdalom van a hasamban. Az egyetlen megoldás rá, hogy napi ötször eszek keveset - egy normál adag kaja nekem sok. Világ életemben így volt, bár sem 19, sem srác nem vagyok. :-)))


Ha viszont így sem javul, akkor menj orvoshoz, de egy próbát megér.

2012. okt. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nemszoktam egyszerre sokat enni! Töbször keveset.

És esetleg annak köze lehet hozzá, hogy néha elég érdekes hangokat ad ki a gyomrom? Nem korog mint amikor éhes vagyok, hanem csak úgy nekiáll zenebonálni :D Ezt általában este elvalvás előtt ágyban fekve szoktam tapasztalni, de sokszor észre veszem nappal is.. De úgylátom akkor jobblesz orvoshoz fordulnom ezügyben..

2012. okt. 23. 01:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Gázok képződnek, és mozognak a bélrendszeredben - ez a zübörgés.

Nem volt mostanában olyan betegséged, ami miatt antibiotikumot szedtél? Az szokta tönkretenni a betegséget okozó kórokozókkal együtt a gyomor és bélflórát is, és ilyen tüneteket okoz. Erre a probiotikumok jó megoldást jelentenek.


Mindenképpen menj orvoshoz, mert 19 évesen rendellenesség a gyomorfájás, különösen, ha rendszeresen előfordul.

2012. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!