Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tehetnék az érdekében,...

Mit tehetnék az érdekében, hogy borotválkozás utána ne pattogjon ki a bőröm?

Figyelt kérdés

Igazából most kezdtem egy ideje borotválkozni. Előtte is leszedtem néha néha de már kell 3-4 naponta. Eddig is kipattogot de csak 3-4 jött ki most meg vagy 20-30, talán még több. Mitől lehet? talán rossz a borotva? Alapból pattanásos nagyon a bőröm.

18/f



2012. okt. 26. 20:18
 1/5 anonim válasza:
Az oka lehet hogy a borotva teljesen életlen, vagy az hogy borotválkozás után normálisan nem kezeled le az arcod arc szesszel! Amik kijönnek kipattogzás ne piszkáld és ne próbáld ki nyomni,mert csak rosszab lesz! Naponta többször mosd meg az arcod vizzel így hidratálod a böröd és jobb lesz.. Nekem bevállt 19/f
2012. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

az lehet a gond, hogy utána nem nagyon "gondoztam" a pofimat:D köszönöm szépen a tanácsot

a borotva elvileg nem lehet életlen, mert vadi új volt és gilette(viszont ilyet eddig még nem hasnzáltam csak amit eddig használtam az drága nincs most pénzem rá)

2012. okt. 26. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz amit akarsz,ezt a dolgot az idő fogja megoldani .Ahogy korosodsz,úgy ez is elfog múlni .

Még nagyon érzékeny a bőröd.25-30 körül már kevésbé lesz ilyen .Az új borotva veszélyesebb mint egy használt.

Az észrevétlenül visz mindent. :-))Arc szeszt feltétlenül használj !Én is így voltam ebben a korban ,Most viszont

baba arcom van .Jah,63 vok . :-))

2012. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne vegyél drága borotvát ,Te még !!

Fölösleges pénz kidobás .

2012. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

tesóm vette én elcsórtam tőle:D(de persze mielőtt használta volna:D)

azért remélem már 63 éves koromban nem lesznek mindennaposak a pattanások:D

ezentúl használok arcszeszt és óvatosabb is leszek, köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 26. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!