Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedéskor nem húzódik...

Merevedéskor nem húzódik hátra a fitymám, lehet, hogy nagy. Viszont én is kissé nehezen húzom hátra és nehezen is húzom vissza, ez akkor amiatt lehet, mert túl nagy a makkom? (ránézésre nekem elég nagynak tűnik és nehéz 'ki- és bebújtatni')

Figyelt kérdés
Nem vagyok biztos benne, hogy nem fimózis, de nem tapad le, és nem is okoz semmilyen egészségügyi problémát, legalábbis nem fáj és nem gyulladt be sosem. Ma vettem észre, mert eddig nem nagyon húztam hátra soha, vagy ha igen, mindig ernyedt állapotban (pl. tisztításnál). 17

2012. nov. 3. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
nálam is ez van :D
2012. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mereven nehezebben lehet hátrahúzni, hiszen ahogy írod is, nagyobb olyankor a makk, míg a fityma nem változik.

Azonban mereven is hátra kell tudni fájdalom nélkül húzni a makk mögé.

A szexuális együttlétkor a fitymának szabadon kell tudnia mozogni a makkon a hüvely falához való surlódásnál.

2012. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Több kézi munka helyrehozza .
2012. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
orvosi vizsgálaton nézték már? pl. suliban? vagy bármilyen szűrővizsgálaton? Lehet, hogy van egy enyhefokú fitymaszűkületed.
2012. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Azt úgy hívják, hogy relatív fitymaszűkület. (Azaz csak merev állapotban jelentkezik.) Érdemes megmutatni szakorvosnak. A vizsgálaton nem kell merevedést produkálni, el fogja hinni, hogy szoros. A megoldás műtéti (a fityma eltávolítása) de nem kell ettől idegenkedni. Nagyon sok férfinak van ilyen, és a egészséges, higiénikus dolog. A barátnőd (feleséged) hálás lesz majd érte! :-)
2012. nov. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem csak műtéti megoldás van, főleg ha csak ennyi a baj, hogy picit szűk amikor merev. Vagyis éppen csak szűk.
2012. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Nekem kisebb koromban merevedéskor egyáltalán nem tudtam hátrahúzni a fitymám, épp csak egy körömnyi része látszott ki a makkomnak, de idővel és az önkielégítés beindulásával teljesen eltűnt.

Ezt egyáltalán nem hozzáértőként mondom, de szerintem ha direkt úgy elégítenéd ki magad, hogy teljesen hátrahúzod minden mozdulattal akkor javíthatnál a helyzeteden.

16F

2012. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen gondom volt. Viszont én jóval hamarabb felfedeztem ezt. Úgy 11 évesen kb. Aztán a kézimunkától végül elmúlt. Először kicsit fájt hátra húzni.

Még mindig jobb, mint megműteni.

2012. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

5-ös válaszolónál a pont!


Nekem ugyan ernyedten is szűk volt, ezért nem maradt más megoldás, mint a műtét (körülmetélés), viszont azóta sokkal jobban élvezem az együttléteket és természetesen higiénikusabb is, mivel nem tud "betúrósodni". És bizony a csajoknak is bejön...

2012. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"És bizony a csajoknak is bejön..."


Ne általánosíts! Lehet a te csajaidnak bejön, de az is lehet, hogy csak azért, mert a személyiségeddel elfogadtatod, ha ugyanis téged szeretnek, nem a farkadat, akkor az, hogy most bejön-e nekik vagy sem,... oly édesmindegy...


A többségnek önmagában még mindig nem jön be, ezt számtalan helyen olvasni. Attól még nem fog jobban bejönni a csajoknak, hogy pár körülmetélt csákó ezt állítja. Ez teljesen egyén és beállítottságfüggő. Kinek a pap, kinek a paplan... de egy biztos. Sokan jobban szeretnének fitymát hagyatni maguknak, legalább annyit, hogy a makkra is visszakússzon, ne csak a peremére, azonban az orvosok egy része átvágja a bizalommal hozzájuk forduló, bizonytalan, naiv, félős és legfőbbképpen tudatlan fiatalokat, pácienseiket és teljesen körülmetéli még a részlegest kérőket, (vagy el sem vállalja a részlegeset,) akár be is magyarázhatja a teljest részlegesnek, ezáltal sérül az önrendelkezési jog, beperelni viszont javarészt nincs merszük, az így is eléggé szégyenlős átb@szottaknak a műtőorvosukat, így csinálhatják mindezt büntetlenül.


Egy biztos, ha fitymát akarsz magadon hagyatni, jogod van hozzá, tisztítani meg ugyanúgy tudod, mintha nem lenne/rendben lenne a fitymád, és talán érdemesebb is így! :)

2012. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!