Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csak nekem tűnt fel, hogy...

Csak nekem tűnt fel, hogy mikor a férfiak pisilnek beterpesztenek mint a kutyák ez mitől van?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ellazulás végett, azért csak hosszabb a húgycsövük és biztosabban is állnak kis terpeszben.
2012. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Az feltünt hogy a lányok ülve vagy gugolva pisilnek?miért van ez?
2012. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem feltűnt és tudom is mindkettőre a választ,de megvárom

milyen kitalált válaszok érkeznek még .

2012. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rosszúl figyelted meg a kutykat. A bak kutya mindig felemeli a lábát,lehetőleg fa mellémegy .A szuka ,mitha le akarna ülni,a fenekét közel tartja a földhöz .

A férfiak sem beterpesztenek ,csak kis terpeszbe állnak,

a kibillenés miatt .

2012. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem sok válasz jött,de elmondom hogy is van ez .

A fiúk férfiak sugárban pisilnek .A sugár spirális,olyan mintha meglenne csavarva .A megcsavarást közvetlen a makk belseje teszi,a húgycső kivezető nyílása .Pontosan azért hogy a vizelet ne szétszórt legyen ,mert a férfi neműek állva pisilnek,így alkotta meg a természet .Különben megnézhetnénk magunkat minden pisilés után .A lányok

pisilése viszont szétszórt.Ezért nekik minimum le kell

guggolni,de még így sem kizárt,hogy ne a lábukon follyon le .A terpesz a stabil állás miatt van .

2012. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!