Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy olyan problémám hogy...

Van egy olyan problémám hogy a combhajlatomban bepirosodott a bőr és van hogy néha viszket vagy ilyen fehér por szerű izé van rajta ami szerintem az izzadtság kicsapódó sója. Nem voltam még lánnyal tuti nem nemi betegség. De mi lehet ez? 18/f

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Rossz az alsónadrágod.A heréid összeérnek a comboddal,és bepálik.

Lehet,hogy nem macsós,de válassz fürdőnadrág fazonú pamut alsót,aminek a szára gumis,és a combodat hintőporozd,míg el nem múlik.

2012. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké köszi :D és mennyi idő amíg elmúlik ? biztos hogy az ? eleinte kicsi volt a folt de most egyre nagyobb lett
2012. nov. 9. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó a boxer gatya,hintőporozd és elmúlik.

Én is vagyok sokszor.Ennyi és nem több

2012. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A boxer is jó! Most meg szappanos vízzel és hintőporozd,kb 1 hét.
2012. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a tusfürdős víz is jó??
2012. nov. 9. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat. Vegyél soducremet (gyógyszertár, tesco). Mosakodás után azzal kend be vékonyan. arra vigyázz, hogy teljesen szárazra törülközz.
2012. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!
2012. nov. 10. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!