Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj, ha ki tudom magam...

Az baj, ha ki tudom magam elégíteni, decsak kicsit lehet lehúzni a bőrt mert különben fáj. Még szűz vagyok. Ez fitymaszűkület? Kiskoromban le volt eléggé ragadva lehet hogy visszatért? Hova mennyek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet hogy az. Helyre lehet állítani egy apró műtéttel, teljesen gyakori rutinműtét, nem kell tőle félni.
2012. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogyan történne a műtét?
2012. nov. 27. 12:53
 3/8 Bertold válasza:
43%
Urológia, ott mindent elmagyaráznak, ne félj ! Valószinűleg körülmetélnek, rutin műtét, és sokkal előnyösebb ez a formáció. Ha szerencséd van összehoz a sors egy csinos fiatal nővérkével és a szüzességednek is annyi :)
2012. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolók már megint a műtétet hajkurásszátok.

Egyszerű ez nektek meg a dokinak ,nem az elszenvedő félnek .Künnyű ám kibicnek lenni,más farkával verni a csalánt.A magatokét tegyétek a műtő asztalra és formáztassátok.

Hogy tetsződjön másoknak .Neki ez lenne az utolsó szempont.

Minden más fontosabb neki .

Vedd kicsit jobban kezelésbe és nyújtogasd fürdés közben meleg vízben .Ilyen esetben a dokik még a baba olaj használatát is ajánlják,mert puhitja bőrt és könnyen húzhatóvá teszi .Kicsit kényelmetlen ,de nem reménytelen

2012. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyerekkorban még változhat és lehet segíteni olajjal de úgy tudom, hogy később már nem változik.

Mindenesetre az olaj nem árt úgy ahogy az előző leírta én az olíva olajat ajánlom.

Testvéremnek volt műtétje és seperc alatt túl volt rajta, semmi cécó. Lehet hogy aggódott de ezt nem is kellene műtétnek nevezni hisz konkrétan a pénisszel nem csinálnak semmit csak a bőr minimális felületén segít. Rendkívül gyakori, teljesen veszélytelen.

2012. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Úgy szeretném csinálni, hogy itthon ne tudja meg senki.

Urólogushoz kell beutaló?

2012. nov. 28. 11:32
 7/8 anonim válasza:
Küldj képet és segítünk, hogy fitymaszűkületed van-e :)
2012. nov. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt úgy van hogy a háziorvoshoz elmész és ő elmondja hogy kell e beutaló, vagy hogy hova kell továbbmenni. Apukádnak sem mondod el? Lehet hogy neki is volt hasonló, szerintem ne aggódj ha kiderül. Az orvosnak meg nyíltan beszélhetsz ő több ezer hasonlót látott már..


Utolsó: xDD

2012. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!