Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért ilyen a nemi szervem...

Miért ilyen a nemi szervem (17/F)?

Figyelt kérdés
Ha erekciós állapotban van, akkor sem húzódik le a fityma magától a makk alá, ha lehúzom magamtól, akkor is visszahúzódik. A makk teteje persze kilátszik, de körülötte ott van a fityma. Ez ilyen korban még így szokott lenni és csak felnőttkorban húzódik le teljesen? Ez nem lehet fitymaszűkület?

2012. dec. 4. 23:45
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák, mindenki máshogy működik, egyénenként más a "normális". Láttam már ilyet is, olyat is, egyáltalán nincs hatással a teljesítményre. Bár a fiúk biztos okosabbak ezen a téren, az én véleményem szerint nincs semmi gond veled, neked ilyen a felépítésed, attól még ugyanúgy tudod élvezni a szexet. (28/L)
2012. dec. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Hali!

˙


Nyugodj meg először is.

Ez le7 rövid fitymafék, de fitymaszűkület is. Mind2 megold6ó, de csak, ha nem pánikolsz, hanem hideg fejjel végiggondolod a megoldási le7őségeidet, nyugodtan,... segítséggel! :-)


˙

Bár vannak erről régebbről topikok is, amiben részleteztem eme problémákat, sz'al elég lett volna csak egy kicsit utánakeresned, azért belinkelem itt neked. olvasd el figyelmesen! :-)

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..


A megoldásokról itt bővebben:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

˙


Üdv: EE

2012. dec. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesn normálisan működik neked ez a dolog .

5 percnél másnak sem marad ott,csak ha oda kötnék .

Védi a makkot,ez az egyik feladata .A fityma szűkület nem erről szól .

2012. dec. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na most akkor melyik?

De nekem semeddig nem marad ott, azonnal visszacsúszik.

2012. dec. 6. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Hát,... ha megnézted ill. figyelmesen végigolvastad volna az általam elsőként belinkelt topik tartalmát, le7, h. ezt most nem kérdezted vna meg! :-o


Ott van benne a leirás, melyik micsoda!? Onnantól ez már úgy glom, elég közért7ő,...


Üdv: EE

2012. dec. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

barátomnak fitymaszűkülete van ugyanez a probléma csak fáj neki. jövőhéten műtik de nézesd meg urológussal de lehet h hormonokkal van a baj

Minden esetre urológushoz menjél el

2012. dec. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

@ Sünii

Ez nem hormonális! A fitymaszűkület meg a rövid fék ELVÁLTOZÁS, nem betegség, éppen ezért nem le7 hormonális! Ennek van oka, hogy létrejött, de erről a barátodat kellene megkérdezni, hogy mit csináltak korábban a fütyijével, amitől a fitymaszűkület (ha valóban az) kialakult!?


Egyébként Sünii! A jövő 7N mikor műtik a barátodat és hogyan?

(A fitymaszűkület megoldásának uis számos általunk ismert vagy nem ismertetett fajtája van, amelyekből a legismertebbeket -- köztük a műtétieket is -- a fenti #2-es hszsom alsó linkje alatti topikban ismertettem! :-o )


Üdv: EE


***

PS: Azok meg akik minden ok nélkül lepontoznak, csak mert ők jobbat nem tudnak mdani, ill. nem kívánnak hozzászólni, szimplán csak irigységből ne szavazzanak, hanem inkább nézzenek önmagukba egy picit, és gondolkodjanak el azon, hogy mit miért tesznek!? Köszönöm!

2012. dec. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

figyi vele született a dolog ő elment megnézette és kiderült hogy műteni kell

(na ezen az oldalon meg eddig csak 2x pontoztam azt is csak mert jó volt amit mondtak másért nem pontozok )

Én csak annyit mondok akkor is h muszáj megnézetni urológussal na '-'

2012. dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%

@ Sünii (#8-as )

Egyáltalán nem biztos, hogy veleszületett. Az is le7, hogy minden rendben volt, csak időközben történt vmi, amitől beszűkült. De mdom, ezt a btodtól kellene megkérdezni, mert ő inkább tud6ja, mint te.


Egyébként nem a kérdésekre válaszolsz, amiket feltettem, a lepontozásos rész pedig nem neked szólt. Az alsó link alatt pedig ott van számos alternatíva, és egy orvos véleménye akkor mérvadó, ha nem az elfogultságát, hanem a beteg érdekét tartja szem előtt. Ha csak egy alternatívát javasolt, és ez pedig a körülmetélés, akkor érdemes felkeresni még1et, mert az orvosok előszeretettel vagdosnak le minden jót az ember farkáról, akkor is, ha az egyébként szükségtelen lenne. De ezt mi nem tud6juk, ezért tedd meg azt, hogy a feltett kérdésekre válaszolsz locsogás helyett...


Üdv: EE

2012. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!