Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem lenne?...

Fitymaszűkületem lenne? Lankadt állapotban hátra tudom húzni a bőrt, de merev állapotban nem és fáj ha próbálom hátrahúzni.

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Hol vannak a szakértő válasz írók ?

Biztos hogy van ,csak a nagysága itt látatlanul nem

meghatározható,igy a megoldás módja sem

2012. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Menj el Urológiai szakrendelésre. Nem kell beutaló! Ott majd megmondják, hogy hogyan kell kezelni. Magától nem fog elmúlni.
2012. dec. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lankadt állapotban is szorítja a makkot vagy a péniszedet a hátrahúzott bőr? Vagy esetleg alul, a fitymafék az, ami erősen húzza a makkodat lefele?
2012. dec. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vaszily katalin ***** válasza:
igen,semi esetre se probálkoz adig csajnál,mert vérezni fog.irány a doki.
2012. dec. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, de régebben ilyen 13 éves koromig nekem is ez volt de aztán elmúlt... Azért ha orvoshoz elmész az nem árthat, bár én nem mentem.
2012. dec. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Óvatosan megpróbálhatod "nyújtogatni" a fitymát, mondjuk lankadt állapotból kezdve. Ha már kellemetlen, hagyd abba. Néhány próbálkozás után észreveszed, hogy van-e javulás, tágul-e a fityma. Biztosan fiatal vagy még, szerintem így is "rendbe jön" a dolog, ha nem, irány a doki...
2012. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!