Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok és bepisilek,...

15 éves vagyok és bepisilek, nem rendszeresen, de ha lefekvés előtt nem megyek el, akkor nagy rá az esély. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Ez mitől lehet? Régen soha nem volt ilyen bajom, max 2 évben 1szer. Remélem semmi bajom nincs. ://

2013. jan. 16. 03:37
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem is kelsz fel, hogy pisilned kell? Nem érzed? Ez minimum egy vizelettartási probléma. Próbáld rászoktatni meged, hogyha kell éjjel is kimész a wc-re.
2013. jan. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ja még az is eszembe jutott, hogy vannak kifejezetten erre való intim tornák. Fiúknak lányoknak egyaránt lehet találni a neten. Keress utána.
2013. jan. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nincs valami pszihés eredete? Azért ilyen korban ez nem normális.
2013. jan. 16. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lefekvés előtt 1 órával már ne igyál.Lefekvés előtt közvetlen elmenni wc re,még akkor is ha nem érzed hogy kell.Egyszer biztosan felébredsz,és akkor szintén menjél

wc re.Elvileg ennek nem is szabadna bekövetkezni a te korodba már.Ahogy olvastam,éjszaka alvás közben erős

vizelési ingerre merevedésnek kellene beállni. Ez az állapot meg kizárná a pisilést.Ezért mondják az öregekre,

hogy a sex is már csak húgy erővel megy .Én a háttérben

azt gyanítom,hogy ilyenkor nagyon fáradt vagy,olyan mélyen alszol,hogy nem reagálsz a vizelési ingerre.

Ettől még talán az előbb leírt dolog sem müködik .

meg kizárná

2013. jan. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem testi hanem lelki okai vannak. Stressz, szülők éppen válnak, vki meghalt szal valami komolyabb dologra kell gondolni.
2013. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nemtom milehet a baj :S
2013. febr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!