Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemrég voltam urológusnál...

Nemrég voltam urológusnál néhány "csípős" vizelés végett. Enyhe prosztatagyulladást diagnosztizált. A lent leírt dolgok normálisak?

Figyelt kérdés

Vittem már laborvizsgálati leletet is, ami teljesen negatív volt, tehát minden rendben volt a vizeletemben. Végülis megvizsgált és gyenge prosztatagyulladást állapított meg, amire adott prostamol uno-t, mondta szedjem 3-4 hónapig, s csak akkor kell visszamennem kontrollra, ha a tünetek visszatérnek. (tök korrekt, mivel magánrendelésre mentem)

A random előforduló csípő érzés vizeléskor volt a fő indok, az, hogy néha fáj a 'hasam alatt' csak futólag lett megemlítve. A gyógyszernek még csak a 4. napján tartok, szóval még nem várható javulás, viszont ma este pl. fáj ott a hasam alatt, nem durván, de érzem, hogy fáj.

Huu elég bőven írtam le..szóval végül a kérdésem: Ez is a prosztatagyulladás tünete?

Egyébként még csak 18 éves vagyok, fura hogy ilyen problémám van, nem mintha zavarna, meg kell oldani, de jól érzem hogy ritka az én esetem?:D

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. jan. 22. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj,de én úgy látom a doki csak a pénzt rakta el .Az adott gyógyszer, ha jól tudom recept nélkül is megvehető,még TB támogatás sincs rajt .Ebben nem vagyok biztos .Én úgy tudom hogy ez egy gyógyszernek minősülő készitmény és sokszor hallani a reklámokban is.DE hogy egy

gyógyszernek prosztata gyógyitásnál hónapokat adjanak,ezt

már sokallom .Mondom azért,mert nekem is voltak gondjaim.

Lehet ilyet szedni a gyógyulás után .De ilyenkor célzott

antibiotikumot szoktak felírni . 4 hónap múlva ha elmész hozzá újból a zsebedbe nyúlhatsz .Magánban minden doki

nagyon kedves tud lenni .A hasfájás bizony a tűnetei

2013. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a doki aki prosztata gyulladásra BÁRMIT felír bakterológiai tenyésztés nélkül, az egy kókler!

Menj el egy normális szakemberhez!

2013. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 es voltam ,de kiegészitőként tökéletesen egyet értek a kettessel.Nálam is volt ilyen vizsgálat .Magánban visszavárják a beteget.SZTK ban meg igyekeznek mennél előbb túl tenni rajt .Persze ott nem biztos hogy azonnalra megy a bejutás .De ha itt 4 hónapot adott a gyógyulásra,de ez még csak a gyógyszer szedését jelenti,mennyivel jutottál előbbre .Már most felejts el,és jelentkezzél szakrendelésre

De ne ezzel a dokival fussál össze ott is .

2013. jan. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
félreérthetően fogalmaztam, miszerint nem azt mondta, hogy 3-4 hónap mulva lesz változás, hanem hogy addig szedjem. Azt mondta, a gyógyszer szedésének elkezdése után 2-3 héttel szűnik a gyulladás, csak szedjem még utána továbbra is.
2013. jan. 23. 22:27
 5/6 anonim válasza:
Én 2 éve vagyok hasonló cipőben. A has alatti fájdalom is prosztatagyulladás jele.
2013. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ha akut prosztatagyulladásod van, azonnal kezelni kell, mert viszonylag hamar lesz belőle krónikus. na ha az megvan, beszoptad. Én 16 éves koromban úgy kaptam alsó hugyúti fertőzést, hogy kiverés után rögtön mentem pisilni és jól megnyomtam,hogy jöjjön. aztán éreztem, hogy még nem zárt össze rendesen a zsilip és emiatt a prosztatám is beteg lett egy idő után. Ennek már 10 éve. Több orvosnál voltam, rengeteg szaron voltam túl, sok megalázás, kihasználás és még egy jót dugni sem tudok. kb majdnem imjpotens vagyok és ha ezzel nem lesz vmi, akár egész életemben végig kísérhet.

Higgyétek el fiúk. Kurára szar!!!!!!!


Azonnal rendes urológus/andrológus ( FIZETŐS )!

Akkor valóban 3-4 hónap és jól leszel.

2015. dec. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!