Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segíteni nekem fürdéssel...

Segíteni nekem fürdéssel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
12 éves fiú vagyok, és abszolúúte nem vok izzadékony, nem végzek semmi olyan koszos munkát, valamikor beteg vagyok, akkor meg csak egésznap fekszem az ágyban, de ha nem vagyok az, akkor sem koszolódom annyit, szóval így nekem mindennap le kell fürdenem?
2013. jan. 30. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem. Nyáron kell mindennap zuhanyozni, de ilyenkor télen elégséges a 2-3 naponta is.


Persze most jön a leqrás, hogy "áááj de igénytelen ez a Kszenó!" De kérdem én minek elqrni a napból 1 órát, ha szükségtelen, mert nem vagy büdös?

2013. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fürödni nem szükséges,a napi fürdés nem is ajánlatos.

Nem tesz jót a bőrnek.Amit viszont minden nap meg kell,az

az hogy hátra húzott fitymával szappanosan megmosod a pö**csödet .

2013. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem meglepő, hogy több emebr is így van ezzel.

Volt egy párom, aki kb. 3 naponta mosakodott. Engem nagyon kiborított, nagyon éreztem és zavart a dolog, hogy nem mosakszik minden nap. :((

Most én is két naponta fürdök, de kizárólag anyagi okok miatt, de nekem a 2. nap már szenvedés. Érzem, hogy szagom van, attól még, hogy senki más nem érzi.

2013. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vannak akiknek sajnos nagyon jó orruk van...


Nekem is, csak jó irányba. Megyek és 20 szagból tuti a legjobbat érzem meg ami általában KAJA, nagyon jó női pardfüm vagy étolajszag. Imádom :D

2013. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bocsi 3 as hogy rosszúl értelmezed az előtted iródottakat.

Nem a napi tisztálkodás elhagyásáról volt szó.

A napi fürdésről .Nagyanyáink,nagyapáink korában kevés helyen volt fürdőszoba ,csak egy lavór.Nem ette meg őket a tetü,nem retkesedtek meg.Mi lett volna veled ha abban a korban élsz ??

2013. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kb ami velem WC téren. Borzalmasak a régi házak ahol nincs benti rötyó, undorodom a pottyantóstól.
2013. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Már eltértünk a kérdéstől,de ha menni kell ,akkor menni kell
2013. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, ha régebbi korban éltem volna, akkor az lenne a természetes. Viszont úgy nőttem fel, hogy mi mindennap fürdünk/zuhanyzunk. Nyáron a nagy izzadásban napi 2. Én érzem, ha nincs minden nap mosi... :(
2013. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A válaszodban biztos voltam ,akár le sem kellett volna irnod.Még bele izzadsz,és mehetsz újból tusolni .
2013. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
naponta kell sot nyaron reggel este napkozben en napi 4is zuhany nyaron
2013. jan. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!