Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítség! Nemrég segítettem...

Segítség! Nemrég segítettem apámnak fát vágni és elhordani, de utána fájt a derekam és a legrosszabb. Nem élveztem! Megijedtem, probaltam csiklandozni de semmi. Féli felállt d5e semmi. Lehet hogy csak ideiglenes?

Figyelt kérdés
Előtte 1 órával kivertem segítsetek kérlek!
2013. febr. 6. 16:43
 1/4 Pretty Ballerina ***** válasza:
23%
Impotens lettél a fizikai munkától.
2013. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
:):):)Ennyire gyenge vagy fizikailag, hogy már a hülyeségeidre nem jutott idõ. Hagyd regenerálódni magadat és ujra próbálkozz. De tudod mit, jobb ha vársz 2 napot, mert ez a fránya favágás minden erõt kiszedett belõled.
2013. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Ez csak időleges dolog.Még jó ,hogy maszti után volt erőd

segíteni is .A fáradság juttatott ide.Többször kellene

ilyen munkát végezni .Apud is örülne ,meg te is .

2013. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit nehéz értelmezni a kérdésedet: Tehát fát vágtál, ettől megfájdult a derekad, de a derékfájást nem élvezted!...Aztán megcsiklandoztad a fájó derekad, de mivel nem volt csiklandós, ezért bementél sakkozni, d5e-t léptél, de Féli sakkpartnered felállt és semmit sem lépett... Igaz őt egy órával előbb kiverted a házból, nyilván emiatt hagyott ott a sakkasztalodnál. Reméljük persze, hogy csak ideiglenesen.

De mi a kérdés ?? :D

A kiverésben meg segíthetek, ha budapesti vagy, de favágást ezekután én sem vállalok...

2013. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!