Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk ti ülve pisiltek otthon?

Fiúk ti ülve pisiltek otthon?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 15:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%

Ez provokatív kérdés és milliószor volt már kiírva.


Nem, nem vizelek ülve csak állva. És nem , nem hugyozom össze a klozetot és környékét. És nem fogok céklalevet fecskendőből a wc-be nyomatni, hogy lehessen látni, hogy fröcsög szét a 'húgy'.->(lásd egyes pont)

És ha most valaki azzal jön, hogy össze-vissza van vizelve a wc és környéke, akkor a hiba önnél van ill. a párjában. 1, Nem hátrahúzott fitymával kell vizelni!!!

2, Ha hátrahúzom én is el tudok hugyálni 4-5 méter távolságra is.

3, Az eü. okokból körülmetéltek és a zsidók is más kérdés.

2013. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%

Én igen.

De idegen helyen tisztasági okokból inkább állva.

2013. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
Otthon mindig ülve, idegen helyen kizárólag állva, ha van piszoár is akkor mindig azt használom.
2013. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
39%
Csak ha sz..rok is.
2013. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
33%
sose jutott még eszembe ülve pisilni... max ha nagy wc-zik az ember és közbe rájön persze nem ugrik fel h hopp mert azt állva kell, de csk pisinél sosem jutott még eszembe leülni.
2013. febr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 nikaa11 ***** válasza:
37%
Igen is álló helyzetbe össze lehet hugyálni a wc-t -és ne magyarázzatok h nem, én nő vagyok és nálunk szigorúan tilos állni ,mert hogy NEM TI pasik takarítotok!!!
2013. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szép bemutatkozás. A modorodból már ki is találtam, milyen "férfi" jutott neked...nem is csodálkozom, ha összehugyálja wc-t. (:
2013. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
61%
igen ülve. azok a nagyszájuak akik állva pisilnak kérdezzék meg a párjukat ,hogy mit takarít olyan soká a vcben . vegyék a fáradságot és nézzék meg a csempét.
2013. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
40%

Természetesen ülve! Régen egyszer nadrág nélküli vizelésnél a lábszáramon éreztem, hogy vissza tud fröccsenni, azóta inkább leülök(esetenként térdelek elé), még ha macerásabb is. Ráadásul én is szoktam takarítani a csészét...

Nem ítélem el aki nem így teszi, majd csak rájön magától, hogy nem barlangban vagyunk már...


37F

2013. febr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

Én voltam az első aki azt írtam, hogy ülve. (Jól le is lettem pontozva érte.)

És én takarítok magam után. Annyira jól azért nem megy, hogy külön takarítónőt vegyek fel. Meg igazság szerinte nem is olyan nagy munka, hogy ne férne bele az időmbe.

2013. febr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!