Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szeretném magam kivizsgáltatni...

Srác701 kérdése:

Szeretném magam kivizsgáltatni h nincs e valami nemi betegségem. Ezt hol tudom megtenni? Urológián? Vagy hol csináltathatok tesztet? És mennyibe kerül egy ilyen kivizsgálás?

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy ennek mi a pontos menete,talán a háziorvos tudna pontosabb felvilágosítást adni .A kiváncsiságból elvégzett

orvosi vizsgálatok nem olcsók.A TB ezt nem támogatja .

2013. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bőr és nemibeteg szakrendelésre menj, ott adnak neked laborbeutalót és felírják miket kell vizsgálni. Ha vannak tünetek Akkor teljesen ingyenes, ha csak úgy mész el akkor nem tudom kell-e fizetni. Én a helyedben azt mondanám hogy tudomásodra jutott hogy előző partnerednek volt x betegsége és nem tudod hogy te is elkaptad, de lehet erre semmi szükség nem lesz az ingyenességhez.
2013. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na a végét jól elfogalmaztam, de remélem lejött a lényeg.
2013. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne jó hazudni, ha x betegséget mondassz, lehet y- ra nem néznek meg. A dokinak nem kötelessége a meséd mögötti valóságot kutatni, feltételezi, hogy úgy van, ahogy mondod.
2013. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!