Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A jobb herém alján kisebb...

A jobb herém alján kisebb "dudor", orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Sokat vaciláltam hogy írjak-e kérdést vagy sem de végül elhatároztam magam.17 éves fiú vagyok,és a jobb herém alján elkezdtem kitapintani egy kisebb fajta "dudort".Azért hívom dudornak mert csomóhoz nem igazán hasonlít.Nagyon félek hogy tumorom van,gondolkozom is hogy elmegyek urulógushoz.Még kisgyermek koromban volt heresérv műtétem,nem tudom hogy ez lehet-e kockázati tényező.Még azt szeretném kérdezni,hogy a heretumor a here melyik részén szokott kialakulni?A neten írt tüneteket nem igazán észleltem magamon,ott olyankoat írtak hogy pl:erős köhögés,tartós hátfájdalom,a here érzékenysége,emlő megnagyobbodása(az emlőm kissé meg van duzzadva már egy jó ideje,de a háziorvos azt mondta hogy ez a serdülőkorral jár.)Remélem válaszoltok.

#Heretumor?
2013. márc. 3. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

http://www.youtube.com/watch?v=v62rETpRq-4


nem lehet, hogy az a mellékheréd?

amúgy ha gázgéza van, nyomás dokihoz, nem éri meg packázni vele

2013. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a videót,ezek a tűnetel például nálam egyáltalán nincsenek meg(ugye a kisebb mellduzzanaton kívül).A mellékherére gondoltam én is,mert a mellékhere "farkát" mindkét herém alján ki tudtam tapintani.Lehet el megyek urológushoz,hogy megnyugodjak/ha valami difi van akkor meg hogy időben észrevegyék.Csak nem igazán tudom hogy hogyan álljak oda anyu elé,hogy elkénem enni dokihoz,kicsit szégyenlem.
2013. márc. 3. 16:40
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
ne szégyelld, kb 1 éve benenm is felmerült ilyesmi, és relatíve egyszerűen tudtam beszélni vele... aztán nem lett belőle semmit, rágugliztam és csak sima herevisszér volt:D ezt ő már nem tudja, de amúgy meg 17 évesen már megteheted, hogy suli után beugrasz a dokihoz:D
2013. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is elkéne mennem dokihoz,addig úgysem tudok megnyugodni.Amúgy urológushoz kell beutaló?vagy odamegyek a rendelési időben,behívnak és kész? :)
2013. márc. 3. 16:47
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

szerintem időpontot tudsz kérni, nem kell konkrét beutaló a házidokitól


ha segítettem, végigzöldelheted;):D

2013. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. márc. 3. 16:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Itt mindenki okosabb a házi orvosnál.Ha ez így lenne ahogy írjk neked, ,már holnap a műtőasztalon feküdnél.Amiről te beszélsz az mindenkinél van,csak nem mindenki tudja kitapintani.

A hereék alján van az ondóvezeték lecsatlakozása a mellékheréből .Amit heresérvnek mondanak,alapjában semmi

köze sincs egyik heréhez sem. Ez valójában lágyéksérv .

De mivel a bél ide csúszik le ilyenkor,így maradt ez meg

a köztudatban .

2013. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves Hetes!

ha elolvastad volna rendesen azt, amit írtam, és azt, amit a kérdező írt, rájöhettél volna, hogy nem mondtam meg neki, hogy mi ez, csak elküldtem orvoshoz...

2013. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen elolvastam kedves 8 as. A tumorok a herében keletkező kemény csomók lehetnek.Akkor ki nem olvasott figyelmesen? Sőt írja is csomóhoz nem hasonlit.
2013. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
de én egy szóval nem mondtam, hogy tumor..
2013. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!