Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha pisilik, majd utána véletle...

Ha pisilik, majd utána véletlenül nem törlöm le nagyon alaposan a pisit a makkról-ból és közvetlen utána maszturbálok, akkor normális hogy 1 kicsit sárgás a sperma? Vagy ha nem az akkor mit kéne tennem? Töröljem 110%-ban szárazra a nemiszervem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, tehát fiú részről nem tudom.

Viszont, ha én pisilek, és utána közvetlenül maszturbálok, akkor nekem az ujjam lesz sárga.

2009. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
van ugy, hogy az anyag egy kicsit sárgás.
2009. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Árpád", úgy tűnik, vicces kedvében van :)


A válasz: igen, töröld tisztára.

2009. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Jah, szerintem biztos Dr. "SzerBusz"-nak van igaza :D
2009. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező !


Én nő vagyok, így csak a férjem spermáját vizsgálgathatom-ha úgy tartja kedvem,kedvünk-,de azt kb. 27 éve :-) Szerintem a nagy szünetek után - amikor katona volt,vagy külföldön dolgozott és ritkán járhatott haza-

Az első menetnél sárgás, esetleg a másodiknál is kicsit, de egy két nap után teljesen normál fehéres, sőt ha nagy a hajtás és naponta többször szexelünk akkor egész világos majdnem halványkékes fehér. Ne gondold, hogy sperme vizsgálás a mániám ,több mint 20 év alatt tapasztaltam amit írok.

Szerintem ne kezdj ezért őrült tempóban maszturbálni, nem lesz semmi bajod ha sárga.:-)

Ellenben ha rossz szagú vagy csíp stb. lehet fertőzésed van-erről szerencsére csak olvastam-ha ez a helyzet azonnal menj urológushoz vagy bőrgyógyászhoz. Készülj rá ,hogy meg kell mutatni a szerszámod, de nyugi láttak sokkal kisebbet...

2009. szept. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam, hogy ilyen van! Mármint, hogy meg kéne törölni pisilés után a szerszámot. Én legfeljebb megrázom egy kicsit, de soha nem szoktam wc-papírral polírozgatni.

Egyébként az én spermám is sárgás néha, sőt sárgás foltok is szoktak benne lenni, de ez független attól, hogy előtte pisiltem-e vagy nem.

2009. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi az hogy "rossz szag" ? Milyen az a "jó szagú" sperma ?
2009. szept. 18. 22:48
 8/8 anonim ***** válasza:

A sperma ha nem büdös-akkor csíp is ha büdös-, ha egészséges

kicsit vegyszerszagú.


A sperma a legkülönbözőbb ásványi anyagokat is tartalmazza a C-vitaminon kívül: magnézium, kalcium, fehérje, foszfor, kálium, nátrium.

2009. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!