Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymagyulladás + fitymaszükül...

Fitymagyulladás + fitymaszükület? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete kipróbáltam egy új tusfürdöt, és másnapra elkezdett viszketni a fitymám, ami azóta is tart, bár kisebb mértékben. A legnagyobb bajom az, hogy kiszárad a fityma, és egyre jobban szükül össze, már lassan csak a húgycsövem látszik... Ha elmúlik a gylladás visszatágul? Valamint mivel tudom megszüntetni a gyulladást? Kamilla tea? :-/
2013. márc. 24. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Ez nagyon allergiának néz ki.

Egyrészt az új tusfürdőt ne használd, másrészt meg egy orvos biztos jobban tudna erre kezelést adni.

Bár én inkább ha mindenképpen otthon akarod kezelni magad, akkor lebeszélnélek a kamilláról, mert az szárít és inkább körömvirág kenőcsöt használnék. Annak is van egy csomó jótékony, regeneráló hatása a bőrre.

2013. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Én a baba krémet ajánlanám. A bőrt mindig puhán tartja

és véd a kiszáradás ellen .Ebben is minden megtalálható,

nem véletlen van egy picik számára .Már több féle létezik belőle.Ezért olvasd el ,melyik mire jó .A "kézi " munkát meg ne nagyon hanyagold,mert műtét lehet a vége .

2013. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi annak a tusfürdőnek a neve? Na és mi a helyzet azóta? Van változás? Voltál urológusnál?

Egyébként hány éves vagy?

2013. márc. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!