Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok és amikor...

14 éves vagyok és amikor lankad semmi problémám nincs a fityma felhúzásával de állva csak egy kis része látszik ki a péniszemnek. Próbáljam lehúzni merevedés közben vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fent mindent részleteztem.
2013. ápr. 10. 22:11
 1/9 anonim válasza:
Elvileg magától kellene lejönnie teljesen, úgy, hogy a makkot alá begördüljön és úgy is kellene maradnia. Ha ez nem így van, semmi gond, el kell menni az urológushoz és plasztikázzák. Fontos dolog még most megcsinálni, mert később sok problémád lehet, mint korai magömlés, merevedési zavarok, önbizalomhiány és ez az egész életedet elronthatja. Urológushoz el, és ő ingyen, frankóra megszabja neked.
2013. ápr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

az első tanácsa durván hangzik, de igaza van

csak azt nem értem hogy mégis mire vártál eddig?

2013. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ha merev a péniszed hátrahúzni,és ezt minden fürdéskor rendszeresen végezd el,kezd el a fitymád tornáztatni.Fürdéskor több percen keresztül kell a fitymát hátra húzogatni és ha már merven a péniszed akkor a leghatásosabb,mivel fiatal vagy még pár hét után érzende kellene a változást,mindig kicsit hátébb kellene tudnod húzni a fitymádat,ha még sem segítene ez akkor urologushoz kell menned.
2013. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van ám fitymaszűkülete, attól, hogy mereven nem tudja hátra húzni. Lehet, hogy csak rövid a fitymafék, amit szintén lehet, és kell is kezelni. Menj el orvoshoz, ő lankadt állapotban is meg tudja mondani, hogy mi a helyzet.
2013. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

> Elvileg magától kellene lejönnie teljesen, úgy, hogy a makkot alá begördüljön és úgy is kellene maradnia.


Ha a „magától” alatt azt érted, hogy merevedéskor a fitymának automatikusan, hozzányúlás nélkül a makk mögé kell húzódnia, akkor van egy rossz hírem: ez nem igaz :)

2013. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Mivel ennyire szűk, nem ajálnom, hogy mereven hátul legyen a fityma, mert akár be is szorulhat a makk mögé (és onnét baromi kellemetlen kiszabadítani ilyen fokú szűkületnél).


Lehetséges, hogy tényleg fitymaszűkületed van, de az is lehet, hogy rövid a fitymaféked és azért nem tudod hátrahúzni mereven. Ezt egy kis odafigyeléssel meg tudod te magad is állapítani: a fityma melyik része szűk vagy feszül amikor hátra próbálod húzni.


Nyújtani lehetséges és érdemes – a legtöbb esetben el lehet érni, hogy a fityma könnyebben, könnyen mozogjon a makkon. Viszont a te esetedben valószínűleg könnyebb és biztonságosabb ha előre húzva nyújtod: megfogod két kézzel a fityma végét és kihúzod előre, feszesre. Figyelj oda, hogy ne legyél durva, ne fájjon semmiképp se, szóval annyira ne húzd. Az „ormányt” ugyanígy két kézzel szétnyitod, kifeszítve a fityma nyílását – a szabály ugyanaz, ne fájjon, legyen feszes. Attól függően, hogy mi okozza a problémát, inkább előre vagy inkább nyitásra koncentrálva tartsd nyújtva a bőrt pár percig, és ismételd ezt rendszeresen.


Ha pedig bármi kérdés van, írj! :)

2013. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem értettétek nagyon a kérdést. Tegnap megpróbáltam lehúzni és a makk feléig le is jött. Ilyen esteben tágítani kell a fitymát?
2013. ápr. 14. 08:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert a normális az, ha mereven is hátra tud jönni a makk mögé a fityma. Az előző válaszomban pedig leírtam, hogyan lehet ezen segíteni – és nézd meg, hogy a fitymád szűk-e (akkor a bőr szorítja a makkot hátrahúzás közben), vagy a fitymaféked a ludas (túl erősen próbálja lefele húzni a makkodat hátrahúzás közben), és mondd is meg nekünk légyszi.
2013. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szűk de már privátban segítettek hogy hogyan tágítsam. Azért köszi a segítséget :)
2013. ápr. 15. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!