Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mással is van ilyen vagy csak...

Mással is van ilyen vagy csak velem?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok. Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy volt e olyan nektek hogy mentek az utcán és elmegy melletetek egy kívánatos szexi fiatal csajszi akkor feláll a farkatok? Velem egy csomószor előfordul és komolyan az jár az eszembe hogy itt helybe lefeküdnék vele. Egyszer ott állt előttem egy miniszoknyás csajszi és elélveztem a sorban a látványtól. Éjszaka ha erotikusat álmodok akkor is fel szokott állni valamikor arra kelek fel hogy orgazmusom van és jön ki az anyag. Nincs barátnőm lehet hogy az a baj hogy túl rég voltam csajjal? Mit tudok ez ellen tenni? többet maszturbáljak? válaszoljatok
2009. szept. 26. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is állandóan feláll, ha valami jó csaj van a közelemben. Ez néha zavaró, de amúgy csak örülhetünk neki szerintem. :) És ez nem attól van, hogy keveset vagyunk csajjal vagy hogy keveset maszturbálunk, mert rám egyik sem igaz. :)

Az viszont, hogy arra ébredsz, hogy elélveztél, vagy csak úgy spontán egy jó csaj látványától elmész, az már valószínűleg szexhiány miatt lesz. :) Ha zavar, és nincs csaj, akkor maszturbálj naponta többször. És ennyi. :)

2009. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem tudok buszon ülve utazni, mert akkor feláll a farkam

pedig elmúltam már 30

2009. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!