Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Barátnőmnél tegnap talált a...

Barátnőmnél tegnap talált a nőgyógyász fertőzést . :S Voltunk együtt óvszer nélkül is, de mivel lehet elkaptam nem szeretném visszafertőzni a jövőben . Ő kapott gyógyszereket, én hova forduljak segítségért?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 04:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Van kifejezetten férfiaknak is gyógyszerek, de nem biztos hogy elkaptad. Attól függ milyen fertőzése van. Van többféle.Nekem is volt, kaptam rá gyógyszert és kúpot. A kúpkúra alatt nekünk is gumival kellett csinálni. Szerintem kenegesd canesten kenőccsel fürdés után. Barátom is ezt csinálta. Elvileg fertőzés ellen nem véd, de neki mégsem lett semmi baja, lehet mégis ért valamit. Ha meg látsz valami változást magadon ami nem normális, akkor menj el orvoshoz és te is fogsz kapni egy kenőcsöt vagy gyógyszert. Nem vészes.
2009. szept. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha olyan jellegű a barátnőd fertőzése akkor a - lelkiismeretes - nőgyógyász rögtön ír neked is gyógyszert, általában 1 szem tablettát és kiegészítésképpen külsőleg canesten vagy ehhez hasonló gombaellenes krémet. Ha ez nem történt meg - feltételezve, hogy az orvos lelkiismeretes -, valószínűleg a barátnődnek egy rád nézve ártalmatlan fertőzése volt. Azért a magad megnyugtatására néhány napig kenegesd magad canesten krémmel (recept nélkül kapható, de vigyázz, nehogy a kombit kérd :=)! ).
2009. szept. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így igaz, a barátnődnek mondania kellene a nőgyógyászának, hogy voltatok együtt óvszer nélkül is, írjon fel neked is valamit.

Urológushoz is fordulhatsz vele egyébként.

2009. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!