Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves fiú vagyok sokszor...

Ricsi13 kérdése:

13 éves fiú vagyok sokszor hokizok se spermám se orgazmusom és mindig el is unom magamat vagy 3 perc mulva mivel dobhatnám fel?

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 08:38
 1/8 Vikii! :) válasza:
Inkãbb menj jãtszòtêrre! >.<
2013. jún. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

:/ Kalapáccsal..tuti élvezni fogod, ha melléütsz.

Ha unod a maszturbálást, akkor mi a francnak csinálod???

2013. jún. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 perc alatt? Annyi idő alatt nem is fog semmi történni. Emlékszek, 12 lehettem mikor először kicsaptam, kellett vagy másfél óra. Most meg, hogy barátnőm van, már örülnék, ha másfél óráig bírnám:DDD
2013. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
13 évesen játszótérre? kösz inkább nem
2013. jún. 1. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Még nem érett meg rá a szervezeted. Egyelőre keress más időtöltést!
2013. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! de még írhatook nyugodtan (ne hülyeségeket)!
2013. jún. 1. 18:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd csak azért nem hokiz mert más is csinálja,úgyis érzeni fogod ha itt az ideje és akkor érezni is fogod a bizsergő érzést hidd el.

Legkésőbb 16 éves korban kezd el a szervezet spermát termelni,de 12-16 éves kor amikor a sperma termelődni szokott,a 12 év az ritka de előfordul.


A legtöbb srácnak 13,5-14 éves korban termel a szervezete spermát,akik igen alacsonyak és még alíg vagy egyáltalán nem szőrősődnek azokat hívjuk későnérőknek náluk a sperma 15-16 éves korban jelenik meg sokszor csak.

2013. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3 perc alatt nem fáradhat el a kezed.

egyébként sem kell vadul csinálni, hanem finoman, érzékien, jó negyed-fél órát elnyújtva

szal ne akarj görcsösen eredményt

enged el magad, dőlj hátra, és csak simán élvezd

már az is jó amíg csinálod, nem csak az ejakulációból áll az egész

2013. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!