Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A páromnak is mennie kell...

A páromnak is mennie kell orvoshoz ha én gombát kaptam el a fürdöbe és lefeküdtünk egymással?

Figyelt kérdés
öt is megvizsgálják miután elmegyek nödokihoz és felir valami gyogyszert vagy kenöcsöt ?
2008. jún. 20. 11:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ő is elkapta,szerintem ő is menjen el az orvoshoz.
2008. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
igen, mind a kettőtököket kezeltetni kell, nehogy még nagyobb baj legyen
2008. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
még sose voltam ilyen vizsgálaton,15éves vok...ilyenkor mi történik?fáj ?
2008. jún. 20. 11:23
 4/13 anonim válasza:
100%
nőgyógyásznál nem voltál? nem fáj, csak kicsit kellemetlen érzés. + vizsgálgat valaki idegen és neked kényelmetlen a helyzet. ne aggódj, nem vészes, de el kell menned a biztonságotok érdekében
2008. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
az előző hozzászóló vagyok, még annyit, hogy mintát vesz végül is, de az sem fáj
2008. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, h ha kívül leszel kiütéses, akkor elég a Canesten és azzal a párodat is kell kezelni, általába ilyenkor csak a "biztonság kedvéért" küldenek még el dokihoz. Ha belűl kaptál el vmit.. akkor nem tudom, akkor gáz van :S
2008. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer énis elkaptam valamit, elmentem dokihoz, megvizsgált ahogy szokott, mondta h mivan, mit szedjek mivel kenjem, aztán rákérdeztem hogy mivan a párommal. Az én bajomra akkor azt mondta hogy ha látható nyoma nincs, akkor nem kell kennie neki, de ha van valami akkor ezt és ezt használja. Ha mész dokihoz mond el az orvosnak h lehetséges hogy a barátod is elkapta és hogy neki mit ajánl. Nem cikii ezt mondani a dokinak, nyugodtan mond el neki.
2008. jún. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszönöm mindnekinek a válaszokat.

kivülröl annyi láthato hogy a szeméremajkakon vannak ilyen kis testszinü pontok

2008. jún. 20. 13:31
 9/13 A kérdező kommentje:
bocs a kisajkakon
2008. jún. 20. 13:31
 10/13 anonim válasza:
100%
Ha neki is problémái vannak, akkor ajánlatos, de nem feltétlenül kapta el. Sajnos én is kaptam már gombás fertőzést, így tudom. A vizsgálat maga nem fáj, csak kicsit kellemetlen (mármint maga a szituáció). Valószínűleg felírnak valami hüvelytablettát, vagy krémet. Ha Canestent kapsz, akkor a krémet veled együtt a párodnak sem árt használni, elkerülendő az újrafertőződést.
2008. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!