Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért érzékeny a péniszem...

Csongika97 kérdése:

Miért érzékeny a péniszem makkja? és mit tegyek ez ellen

Figyelt kérdés

Egy 16éves szüz srác vagyok, persze szoktam maszturbálni és ilyenkor nemtudok hozzányulni a makkhoz mert nagyon fáj és rossz érzés! Ugy szoktam maszturbálni h a bört fogom csak.

Mit tegyek?



2013. jún. 19. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ezért érzékeny,mert még a masztinál is rajt a bőr.

Mindenkinek nagyon érzékeny ez,ezért fokozatosan szoktasd hozzá,hogy bőr nélkül is van.Tudod eljön az az idő mikor a barátnőd is hozzányúl,lehúzza a bőrt róla ,és az neked nem kellemes,hanem fájdalmas lesz .Fürdésnél ha csak a víz folyik a makkodon végig,már az is egy szoktatás .

Masztinál meg ne száraz legyen,mert akkor kidörzsölheted.

Írhatsz privátba is ,ha úgy gondolod .

2013. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alapvetően csak akkor érzéketlenítsd el a makkod, ha tényleg zavar – ugyanis a partnereden belül nem fog zavarni mert odabenn sikamlósak a dolgok, és a makkot az nem zavarja...
2013. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!