Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Heti rendszerességgel volt...

Heti rendszerességgel volt szex párommal. Most 5. hete hogy nem volt szex távolsági okokból. és fájnak a golyóim (feszül). Mi ennek az oka? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Verd ki rendszeresen.
2009. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hallottál már az önkielégítésről?

Egyébként pedig azért nem fájhat, mert nem szexeltél 5 hétig!Ott vmi más van! Felfázás, vagy vírusos megbetegedés!

2009. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Barátnőmnek tartogatom az adagot :) megkért...

Több kollégám is tartogatja és nekik is fáj... akkor most mire gyanakodjam? felfázás vagy hoki hiány? :)

2009. okt. 14. 14:48
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Kétnaponta ömkielégíts, ha nem múlik el egy hét alatt, akkor urológus, mielőbb. Lehet oka a visszatartott nemi öröm is, de lehet felfázás, sérv, megeröltetés (pl. konditerem) és még egy csomó minden.
2009. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hoki hiány! Én lány vagyok, de már nem egyszer hallottam ilyenről, nem mindenkinél fordul elő, nálad pl. igen. Szerintem felesleges az önmegtartóztatás, főleg, ha neked ilyen gondot is okoz. Verd ki és ne mond el a barátnődnek, nem muszáj mindent elmondani a partnernek.
2009. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Am meg ha sokáig tartogatod és már nagyon vágysz a dologra és oda kerül a sor, akk jóval hamarabb elmész, bár az élmény nagyobb lesz, de csak neked!
2009. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal!

Milyen barátnőd van neked, hogy ilyenre kér? Tuti, hogy valami agybaja van. Én sosem kétem volna ilyet egyik barátomtól sem!

(Sőt a páromat a múlt héten fizettem be erotikus masszázsra, azt mondta jó muri volt, megköszönte és szerelmeskedtünk egy hatalmasat. :) )

2009. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Telefonszex a barátnőddel? Szerintem belefér símán!
2009. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hétfőn találkozom a barátnőmmel és még addig ki fogom bírni ha már megígértem neki, amúgy meg ő is ugyan úgy önmegtartóztatást fogadott.Hétfőn meg sexelünk egy hatalmasat:) Azt mondta ez volt az utolsó hogy ennyi ideig nem csináltunk semmit ... mert nem bír magával :)
2009. okt. 16. 12:25
 10/10 anonim ***** válasza:

ha fájnak a golyóid annak semmi köze az önmegtartóztatáshoz, inkább lehet felfázás vagy coli fertőzés.


ez csak tévhit hogy az ondó túltengene, valójában lebomlik magától aztán majd ha kell akkor újratermelődik.

2009. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!