Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszér tágulat tüneteinek...

Herevisszér tágulat tüneteinek enyhítésére van valami hatásos módszer?

Figyelt kérdés
Gondolok itt vény nélküli gyógyszerre, esetleg valami házi praktikára, ami tényleg hatásos. Sajnos még vizsgálatra is csak 1 hónap múlva kaptam időpontot, ki tudja mikorra kerülök műtőasztalra. Addig is szeretném enyhíteni a tüneteket (fájdalom, duzzadtság, stb), ha van rá mód.
2013. jún. 27. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Kerüld a meleg vizes fürdőt, a hideg jót tesz neki, összébb húzza az ereket. Jegelés, de nem közvetlenül, valami ruhába tekerve, hidegebb fürdő, kerüld a sok ülést, a szűk alsókat.
2013. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fájdalom csillapítón kívül még másról nem hallottam .
2013. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 es nem a heréjével van gond,A here viszér a heréből elvezető vénára vonatkozik.Abban van elzáródás .

Még jobban záródjon el minden ,adott a tippet .

Nincs jó véráramlás ,ez gond .

2013. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Fájdalomcsillapítóra még nincs szükség, azért annyira nem rossz a helyzet, csak inkább kellemetlen, mint fájdalmas. De már nagyon zavaró azért keresek valami ideiglenes megoldást.
2013. jún. 27. 21:35
 5/5 anonim válasza:

Én Venorutont (vényköteles-háziorvos nem írhatja) kaptam, amit a műtét előtt és utána is kellett(volna) szedni, de a lehetséges mellékhatások nem tetszettek, így csak akkor vettem be ha fájt. Mindenképpen menj el urológushoz!!!

és nekem (hangsúlyozom Nekem) úgy volt gyors a fájdalomcsillapítás, hogy már amikor kicsit is éreztem, hogy fáj, bevettem, kb. 15 perc múlva már nem volt semmi fájdalom, viszont amikor nem vettem be (nem volt épp nálam) akkor a hatás eléggé sok időbe tartott

!!!!!!Ezek mind saját tapasztalataim, és nem biztos, hogy nálad is így fog működni!!!!!!!

Egyébként biztos herevisszér?

2013. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!