Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi okozhatja ezt a kellemetlen...

Mi okozhatja ezt a kellemetlen szagot?

Figyelt kérdés
Reggel felkelek megfürdök elmegyek iskolába és pár óra múlva kellemetlen szagot érzek a seggemből. Az osztálytársaim is érzik mert kérdezik, hogy ki fingott?(mellesleg én is érzem) :S Én nem tudom mitől van ez de rettentő kellemetlen. Kimegyek wcre oda nyúlok és szinte szappan illatot érzek... én nem értem mi lehet ez...

2013. jún. 30. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? ez még változhat. ilyen azoknál is lehet akinek az a izma nem zár jól ami k@kit és a bélgázt tartja vissza... például ha medencézel és ahol jön fel a víz odanyomod a segluk@d(ezzel ronthatod bár ez nagyon kevés szer maradandó és sokáig kell akkor is.
2013. jún. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na, erre kérdésre engem is érdekel a válasz. Nagyon érzékeny vagyok a szagokra és néha egyes embereknél én is szoktam ezt érezni, de nem túl intenzíven, tehát rákérdezni nem szoktam.
2013. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok egészségesen étkezek, de amikor össze vissza ettem akkor is éreztem néha. Aztán van, hogy nem foglalkozok vele és nem érzem. És ha gyengék az izmok mit lehet csinálni? Ám mostanában fürdésnél érzem, hogy mintha valami seb lenne ott :(
2013. júl. 2. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!