Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » D-Test hormon ( növekedés )...

D-Test hormon ( növekedés ) növelő milyen formában vehető meg, nem túl sokat tudok róla ezért kérdezem?

Figyelt kérdés
Valamint mennyiért lehet venni, nos nem vagyok túl magas ezért szeretnék valami behozni.

2013. júl. 1. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy?

Férfinek 170 még jó, de 165-160-as ismerőseim is vannak, normális élettel. Csak érdekel, nem támadásból.

2013. júl. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nos ha azt nézzük amit írtál akkor ahhoz képest magasabb vagyok, jól saccolom 177 fele vagyok,de azért érzem magam kicsinek mert rengeteg magas ember él a környezetemben,éppenséggel jó életkörülmények közt vagyok ( tudom az is szükséges a növekedéshez ) de még is magasabb szeretnék lenni.
2013. júl. 8. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne faszoskodj!! 177 az bőven jó!
2013. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne ezzel szórakozzatok én döntöttem ezzel kapcsolatban,valamit lehet nektek jó,de nekem nem.
2013. júl. 11. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy hálátlan fa.sz vagy! Ne csináld ezt, mert még megszopod :DD
2013. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó modorú emberek kíméljenek. Különben is utolsó normálisan kérdeztem ezért normális választ szeretnék.
2013. júl. 28. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!