Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszér műtétem volt...

Herevisszér műtétem volt immár ötödik hete. Tegnap ütés érte a herémet, most pedig merevedéskor fáj, és a fájdalom kisugárzik a bal lábamba és medencémbe. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

(Rosszul ugrottam egy medencébe, ez volt a baj. Szentbeszédet nem kérek, a tanulságot már levontam.)


Volt már ilyen, és olyankor a herém fájt egy kicsit, aztán elmúlt. De ez most azért aggaszt, mert a herém meg is volt műtve, tehát extra érzékeny. Tegnap, a baleset után kb. 10 percig fájt, aztán elmúlt. De merevedéskor most visszatér a fájdalom, és egyfajta húzó fájdalmat érzek, plusz kisugárzik a bal combomba meg a medencémbe.


Nyugtassatok meg kérlek; el fog múlni ez magától? Ugye ettől az ütődéstől nem lett maradandó bajom?


2013. júl. 29. 23:26
 1/2 Miklós G. ***** válasza:

A mellékherének a húzódását érzed, ez egyáltalán nem kóros! Ez terhelésre és gyulladásra is képes ilyen érzést okozni! Ne aggódjál, semmi komoly bajod nincs, csak kicsit komolyabban vetted "igénybe". Minden rendben van!


Üdv!

2013. júl. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A műtétnek semmi köze hozzá.Az ugrásnak igen .Meghúzódhatott közben a mozdulattól .El fog múlni .
2013. júl. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!