Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom eldönteni hogy...

Nem tudom eldönteni hogy fitymaszűkületem van-e. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Pisiléssel nincs gond, maszturbálással sincs gond, viszont csak a makkom 3negyedéig tudom visszahúzni. Akkor sem fáj hanem inkább nem merem tovább húzni mert ugy érzem hogy nem megy. Nemnagyon akarok dokihoz menni mert 14 éves vagyok. Tudnátok segíteni?

2013. aug. 1. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem rövid véletlen a fitymafék?
2013. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt honnan veszem észre?
2013. aug. 1. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Itt találsz egy hasonló kérdést, az oldal alján az utolsó válasz sokat segíthet neked is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..

2013. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Onnan, amikor a fitymád hátrahúzod, akkor a fitymafék nevű képlet feszül.


Kép:

[link]


Itt pedig egy kis angol leírás: [link]


Ha rövid, akkor nem kell elkeseredni, mert egy egyszerű műtéttel meg lehet oldani az egészet. A végeredmény szép szokott lenni. (A barátaimnak nagyon szép lett:)

[link]


A szüleidnek mondd meg nyugodtan, hogy el szeretnél menni az urológushoz. Ha mégesem vagy ennyire bátor, akkor menj el a háziorvoshoz, és ott mondd meg neki, ő majd beutal. Így szerintem egyszerűbb. De az urológushoz az apukáddal vagy anyukáddal menj el. Ha mégis szűküöletről van szó, akkor meg tudja oldani az orvos egy egyszerű beavatkozással is. Ha valami kérdésed van még ezzel kapcsolatban, akkor szivesen segítek privátban.


Üdv.

2013. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 es jobb ha nem segitel neki privátban ,csak félre tájékoztatod.Miért kellene neki házi orvoshoz menni,mikor annak nem ez a szakterülete.Beutalót sem adna,hisz ide nem is kell .Csak fölösleges köröket írna le ,ha lehet nem is szeretné mutogatni feleslegesen .
2013. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Az egy dolog, hogy "nem nagyon akarsz dokihoz menni", de a legtöbb esetben a nemakarásnak nyögés a vége. Ha meg csak nem mered továbbhúzni, akkor mi lesz? Így marad 18 éves korodig? Vagy megfogod és szép lassan továbbhúzod, fürdés után, addig míg nem érzel közepesebb fájdalmat?


Egyébként a #3-as hozzászóló által ajánlott topikot én is ajánlanám a figyelmedbe, mert sokat segíthet neked, vagy ha mégsem tudtál ott segítséget találni magadnak, akkor nézd meg ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

Ha urológushoz (ne a háziorvoshoz!) mész szüleiddel, azért legyetek képben a lehetőségekről, mit tudnának kezdeni a szűkületeddel! Ha pedig még nem mondtad el nekik, ne érezd cikinek elmondani, hogy bajod van odalent! Az még cikibb, ha titkolsz olyasvalamit, amiről márpedig tudniuk kéne.


Majd számolj be, ha vannak fejlemények. Oké?

2013. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!