Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A jobb herémen a mellékhere...

A jobb herémen a mellékhere mellett van 1 apró gombostűfejnél kisebb csomó. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
4 hónapja voltam vizsgálaton, mert akkor is fájt a jobb herém, de azt mondta az orvos, hogy ez csak egy előző betegségem utóhatása (előtte 2 héttel voltam beteg) és hogy hamar el fog múlni. El is múlt, de 2 hete megint elkezdett fájni, ugyanazok a tünetek, mint régen. Ha nem nyomkodom akkor elmúlik hamar, de nem bírom megállni. :S ÉS ezt a kis csomószerűséget, amiről most kérdezek, már 4 hónapja is kitapintottam, de az orvos nem mondott róla semmit, vagy lehet csak nem vette észre. Ez komoly probléma lehet, vagy ne tulajdonítsak neki jelentőséget? A bal herém felületén is érzek ilyet, de az annyira apró, hogy szinte észrevehetetlen.
2009. okt. 26. 16:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Kiegészítésként még annyit, hogy mostanában a mellékheréim gyakran megkeményednek és néha fájnak. És még annyi, hogy mióta a herém fáj azóta a bal oldali bordaívem alatt is fáj vmi, de nem tudom, hogy ennek mennyi köze van hozzá.
2009. okt. 26. 16:48
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el urológushoz.A férjemnek kilenc évvel ezelőtt viszértagulata volt,meg is műtötték.Neki is hasonló tünetei voltak,csak a fájdalom elviselhetetlen volt egy idő után.
2009. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
El fogok menni, az biztos, de nekem az orvos anno kizárta a viszértágulatot, teljesen normálisak kívülről nézve a heréim és ált. az esetek többségében bal oldalon van, nekem pedig a jobb oldali szokott fájni. :S
2009. okt. 26. 17:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2009. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
17
2009. okt. 26. 18:31
 6/9 anonim ***** válasza:
írd majd meg hogy mit mondott a doki, nemtudom mi lehet de engem is érdekelne
2009. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na, voltam orvosnál és azt mondta hogy az normális, hogy ott van, és az is hogy fáj, ha megnyomom. És csak egy enyhe gyulladásom van azért fáj mostanában a herém. :)
2009. okt. 27. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Klassz hogy elmentél orvoshoz.Örülök hogy nincs semmi bajod.
2009. okt. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló voltam.
2009. okt. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!